logo

reklam

Gurur Dolu 30 Yıl

yorum 30. yaşındaAmasya’nın Sesi Yorum Gazetesi asla milletimizin değerlerine ters düşecek bir yayıncılık anlayışını benimsemediği için, okuyucu nezdinde güven tesis etti. “Huzur Veren Gazete” okuyucularımızın bize verdiği payedir. Vatanseverlik bizim temel şiarımızdır. Bu noktada mihenk taşımız, okuyucunun bize dair kanaatidir.
16 Ağustos 1986, pek mütevazı ekonomik imkânlarla yayın hayatına başlayan Amasya’nın Sesi Yorum Gazetesi, Yerel gazetecilikteki zorlu rekabet şartlarına rağmen 30 yıl boyunca istikrarlı ve kaliteli bir yayıncılık anlaışı ile Amasya halkına başırı ile hizmet verdi.
Dürst, objektif, sorumlu; kısacası milletin değerlerine her bakımdan sagılı bir yayın çizgisini devam ettirdi. Milli menfaatleri, her daim kurum menfaatlerinin önünde ve üstünde tuttu. Bu özellikleriyle, 30 yıldır yayın hayatında, gazetemiz okuyucusu nezdinde büyük bir güven tesis etti. “Huzur Veren Gazete…” niteliği ile vatandaşlarımızın gönül rahatlığıyla okunan bir yayın organı oldu. Zira agresif, kavgacı olmayan; körü körüne sürdürülen siyasi ve ideolojik tartışmalara taraf olmayan, toplumsal barış ve huzurun yerleşmesi için gayret eden, farklı bir gazete olarak temayüz etti.
Amaya’nın ve Amasyalı’nın gazetesi parolasıyla yayın hayatına başladığı 16 Ağustos 1986 yılından bu yana Amasa’nın ve Amasyalının gözü, kulağı, dili ve sesi olan gazetemizin son 7 yıldan beri resmi ilanlardan yararlanmadığı halde 30.yıla ulaşabilme başarısını göstermesi YORUM gazetesi mensuplarını gururlandırırken, Amasya halkının da takdirini almakta. Amasyalı, Amasya’nın sesi Yorum Gazetesinin 30 yıllık yaşam serüvenini gözlemliyor.

Share
961 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle