logo

reklam

Güvenlik güçlerine ‘sevgi’ paketleri

sevgiTürkiye’nin dört bir yanından olduğu gibi Amasya’dan da gönderilen el emeğiyle hazırlanmış yiyecekler ve duygu dolu mektuplar, bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik operasyonların devam ettiği bölgelerdeki güvenlik güçlerine moral veriyor.
Bölgedeki güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, öğrenciler, STK ile vatandaşlar tarafından gönderilen paketler, operasyon bölgelerindeki güvenlik kuvvetlerine ulaştırıldı.
Güvenlik güçlerinin “sevgi paketi” diye isimlendirdiği kolilerde el emeği ile hazırlanmış yiyecekler ile asker ve polislere hitaben yazılmış mektuplar bulunuyor.
“Sevgi Paketler” terörle omuz omuza mücadele eden asker ve polislerin yan yana oturduğu yemek masalarında açılıyor.
Okunan mektuplardaki dua ve dilekler, terörle mücadelede güvenlik kuvvetlerine moral desteği sağlarken, duygusal anlar da yaşatıyor.
Güvenlik güçleri, destekleri için vatandaşlara teşekkür etti.
Amasya’dan sevgi paketine destek veren bir vatandaş, “Polis ve askerlerimiz için mektuplar ve şiirler yazdık. Bunun yanında kendilerine yiyecekler de gönderiyoruz. Ama yiyecek, mektup her şey bir kenara, onlara manevi desteğimizi göndermek istiyoruz. Onlara minnettarız, Allah onların yardımcısı olsun” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle