logo

reklam

HALEP’e Yardım Tırları Yola Çıkıyor

cafer özdemirAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ
AMASYA Belediye başkanlığının öncülüğünde “Halep’e Yol Açın” sloganıyla yola çıkan insani yardım malzemelerini taşıyan tırlar, bugün Amasya’dan uğurlanıyor.
Amasya Belediye Başkanlığı ve Hayat Can Derneğinin ortaklaşa düzenlediği “Halep’e Yol Açın” adlı yardım kampanyasında Amasya’nın dört bir yanından toplanan insani yardım malzemelerini Halep’e ulaştıracak 10 tır bugün Yavuz Selim meydanından uğurlanacak.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Halep’e yardım etmek vatandaşlık görevimiz. Müslüman kardeşlerimize sahip çıkıyoruz.” dedi.
Başkan Özdemir, “Birlik beraberlik bizim en büyük nimetlerimizden bir tanesidir. İşte bugün Halep’te yapılan saldırılarda binlerce insan hayatını kaybetti. Halep Suriye’nin Şam’dan sonra ikinci büyük şehri. Tabii bu duruma bütün dünya sessiz kalmakta. Sesini yükselten tek ülke Türkiye. Biz Millet olarak yardımlaşma dayanışma şefkat duygularına en yüksek seviyede sahip olan bir ülkeyiz. Şu an bizi biz yapan değerler, Batı’nın kaybettiği bu değerler bizim elimizde. Bu değerler ışığında biz bir yardım kampanyası başlattık. Vatandaşlarımız çok duyarlı davrandı. Vatandaşlarımız 10 TIR dolduracak yardımı yaptı. Un, yağ, battaniye, bebek maması, bezi gibi temel insani malzemeler aldık. Halep’e yardım etmek vatandaşlık görevimiz. Müslüman kardeşlerimize sahip çıkıyoruz. Yardım eden herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle