logo

reklam

Milletvekili Haluk İpek “Her Yerde”

cilekhaberiAmasya merkeze bağlı en uzak köylerimizden olan Akdağ bölgesi Aktaş köyümüzde çilek bahçesinde çalışan köylüler hoş bir sürprizle karşılaştılar.

Karşılarında Amasya Valisi Sayın Salih Işık, Amasya Milletvekili Sayın Haluk İpek, Amasya Belediye Başkanı Sayın Cafer Özdemir ve Amasya Akparti il Başkanı Sayın Mehmet Ünek’i gören Dursun ve Hicabi Güneş kardeşler kısa bir şaşkınlığında ardından misafirlerine hoş geldiniz diyerek yetiştirdikleri çilek ve bölge ile ilgili bilgi verdiler.

Temiz ve doğal ortamda yetiştirilen bölgenin en kaliteli çileğini yetiştiren köylüler misafirlerine iftarda tadına bakmak üzere çilek ikram ettiler.

Aynı zamanda Suluova Hacıhayta mahallesi Muhtarı da olan Hicabi Güneş “Amasyanın en yüksek yetkililerinin uzak ve ücra bir köyde görmenin mutluluğunu yaşadık, İlimize Yeni Atanan sayın Valimiz Salih Işık’a, seçim zamanları haricinde de bizleri ziyaret eden Amasya Milletvekilimiz Sayın Haluk İpek’e ve Amasya Belediye Başkanı Sayın Cafer Özdemir ve Amasya Akparti il Başkanı Sayın Mehmet Ünek’e ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

13432357_630276643789261_6422952653825587526_n

 

Etiketler: » » » »
Share

Yeni Yorumlar Kapalı.