logo

reklam

Hamamözü Devlet Hastanesi Açıldı

Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, Toplumsal gelişimin en önemli göstergesi vatandaşlara sunulan sağlık hizmetleridir. dedi.
Hamamözü Devlet Hastanesi hizmete girdi. Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin ile birlikte Amasya milletvekili Mustafa Tuncer, Hamamözü Kaymakamı M. Necmeddin Özen, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çittır, Hamamözü Belediye Başkanı Bahattin Destebaş, Amasya Milletvekili Adayları Avni Erdemir ile Haluk İpek ile kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.
Son yıllarda Devletimiz sağlık alanında çok önemli reform çalışmaları yaptığını belirten Vali Çomaktekin, on dönemde yapılan çalışmalar ile artık Ülkemiz de, Avrupa ülkelerindeki sağlık standartlarına kavuştuğunu söyledi.
Vali Çomaktekin, Sağlıkda gerek fiziki altyapı, gerek nitelikli personel gücü ve gerekse teknolojik imkanlar bağlamında yapılan iyileştirmeler, hepimizi memnun etmektedir. Bugünde Hamamözü İlçe Devlet Hastanesinin açılışını gerçekleştireceğiz. Hamamözü Devlet Hastanesi sadece ilçe halkına değil, termal tesislere gelen bölge halkına da hizmet edecektir. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle