logo

reklam

Havalar Isınıyor

Geçtiğimiz hafta etkili olan sağanak yağışlar yurdu tamamen terkediyor. Amasya ve çevresinde bu hafta yaz mevsimi bütün sıcaklığıyla kendini gösterecek.
Amasya 2019 yılında ilk kez 30 dereceyi görecek. Güneşin açmasıyla birlikte hava sıcaklığı 4 derece artacak, mevsim normallerine ulaşacak.
Tüm yurtta gelecek hafta sıcaklıklar hissedilir derecede artarak, mevsim normallerinin 5-9 derece üzerine çıkacak. Nem oranı yükseliyor. Hissedilir Hava sıcaklığı normalin üzerinde.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bu hafta yurt genelinde olduğu gibi Amasya genelinde de sıcak hava dalgasının etkili olması bekleniyor.
Mevsim ve ani sıcaklık değişimleri ile özellikle şehir merkezlerindeki gece ve gündüz sıcaklıkları arasındaki fark nedeniyle yaşanabilecek sağlık problemlerine karşı dikkatli ve tedbirli davranılması gerekiyor.
Amasya da bugün güneşli olacak ve hava sıcaklığı 26 derece gece saatlerinde ise 11 derece olması bekleniyor. Yarın ise parçalı bulutlu olması beklenirken, çarşamba ve perşembe günü güneşli hava sıcaklığı 32 derece olması tahmin ediliyor. Cumartesi günü ise çoğunlukla bulutlu ve gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle