logo

reklam

Hayat Can Umut Oldu

AMASYA Hayat Can Derneği Kurban Bayramı dolayısıyla yardıma muhtaç ve kurban kesemeyen 750 aileye 4 ton kurban eti yardımında bulundu.
Hayat Can Derneği Başkanı ve Belediye Başkan yardımcısı Cengiz Erdem, Amasya’nın Umut Kervanı olarak her sene yaptığımız gibi bu senede Kurban Bayramında kurbanlarımız kestik. Vatandaşların, hayır sahiplerinin bize emanet olarak verdikleri kurbanları birinci ve ikinci derece olmak üzere Amasya’daki muhtaç, yoksul özellikle yetim ailelerine dağıttık. Bu sene de her sene yaptığımız gibi kurban sayımızda bir değişiklik oldu. Gelen kurban sayılarının fazla olması münasebeti ile biz de bu sene kurban sayılarını artırdık ve ailelere ulaştırmaya çalıştık. Elhamdülillah başardık. Bu sene Amasya içerisinde 750 aileye 4 ton kurban eti ulaştırdık.” dedi.
Hayat Can Derneği Bu yılda yardım gönüllüsü 147 kişinin derneğe bağışlamış olduğu kurban hisseleri ile 21 adet büyükbaş, 18 adette küçükbaş kurban kesimi yapıldı. Kurbanlardan çıkan yaklaşık 4 ton kurban etini bayramın ikinci günü kurban kesemeyen 750 ihtiyaç sahibi aileye ulaştırdı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle