logo

reklam

Hayat Can’dan Bayram Sevinci

cengiz erdemAmasya’da yoksulun umut kapısı Hayat Can Derneği Bayram yardımlarına başladı. Hayat Can Amasya’da yetimlerin yüzünü güldürüyor. Ramazan ayı öncesi 2 bin aliye yaptığı gıda yardımından sonra şimdi yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi 4 bin yardıma muhtaç kişiye kıyafet yardımı yapıyor.
kendilerinde kaydı olan yetimlere bayram kıyafeti, oyuncak ve gıda yardımında bulunduklarını belirten Hayat Can Derneği Başkanı ve Belediye Başkan yardımcısı Cengiz Erdem, Yardım dağıtma faaliyetlerini Ramazan ayının son gününe kadar sürdürecek. Her yıl Ramazan ayında yardımları geleneksel hale getirdiklerini söyledi.
Erdem, “Yaptığımız yardımlar yetim aileleri sevindirdi. Bütün ihtiyaç sahibi kardeşlerimize yardımcı oluyoruz. Kardeşlerimize Ramazan Bayramı’nı en iyi şekilde geçirmeleri için bayramlık hazırladık. Aileleriyle birlikte mağazamızda giydirmeyi amaçladık. Onları derneğimize davet ettik. İhtiyaçları doğrultusunda giysi alıyorlar. Kardeşlerimizin mutlu olduğuna şahit olunca bizde mutlu oluyoruz. İnşallah bu çalışmalarımız da devam edecek.” diye konuştu.
Yardımları alan aileler ise derneğe ve derneğin hayırsever gönüllülerine teşekkür etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle