logo

reklam

HEM ANLATIYOR, HEM DİNLİYOR

haluk ipekAK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek, partisinin il başkanlığı tarafından düzenlenen Halk ziyaretleri gününe katılmak üzere gelmiş olduğu Amasya’da halkla bir araya geldi. Halkın sorunlarını dinledi. Halka siyasi gelişmeler hakkında geniş bilgi verdi.
AK parti Amasya milletvekili Haluk İpek’in halkqla buluşmasında il Başkanı Mehmet Ünek ve partililerde katıldı.
Vatandaşlarla tek tek ilgilenen sorunlarını dinleyen sohbet eden ve hasret gideren AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek, “Vatanımızın dirliğini ve bütünlüğünü bozmak için ellerinden geleni yapan, terör örgütleri ve onların destekçileri bu birliği bozmak için ellerinden geleni yapıyorlar.
Allah’a hamdolsun görüyoruz ki, aziz Türk milletinin her ferdi bu vatana kanlarıyla, canlarıyla her şeyleriyle sahip olduklarını, Türk milleti dirliği ile birliği ile ortaya koyuyor. Aziz milletimizin kutsal değerlerimizin bölünmez bütünlüğü üzerinde hesap yapanların bilmesi gereken şey, aziz Türk milletinin bu birlikteliğe sahip olduğu güç bir inanç ve imandır. Bu olduğu sürece asla hedef ve emellerine ulaşamayacaklardır. Yapılacak ekonomik katma değerler bunların hepsi vatanın bütünlüğü varsa bir anlam ifade eder. Halk Günü programımıza Bor ilçemizle devam ediyoruz, halkımızla hemhal oluyoruz, hasret gideriyoruz. Vatandaşlarımızın istekleri ve sorunlarını dinliyoruz. Çözüm için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.” diye konuştu.
AK Parti Amasya milletvekili Haluk İpek ve AK parti Amasya İl başkanı Mehmet Ünek beraberlerindeki partili heyet ile birlikte Taşova Borabay gölünde incelmelerde bulundu. Bu arada Merzifon Çaybaşı köyünde yağmur duasına katıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle