logo

reklam

Her Maç Final Olacak

teknik heyetYENİ AMASYASPOR teknik patronu Ufuk Sarı, Turhalspor maçı öncesi konuştu.
Yeni Amasyaspor teknik patronu Ufuk Sarı, oynayacakları her maçın final niteliğinde olduğunu belirterek, ligin ikinci yarısındaki ilk üç haftanın motivasyonunu sahalara yansıtmaları gerektiğini takıma anlatıyor. Her maçın final niteliği taşıdığının altını çiziyor.
Yeni Amasyaspor, Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grubunda 18. hafta pazar günü sahasında Turhalspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.
Teknik patron Ufuk Sarı, Turhalspor ile önemli bir maç oynayacaklarını belirtti.
Önemli görmeleri açısından son derece kritik bir karşılaşyma olacağını aktaran Sarı, “Artık oynayacağımız her maç bizim için final niteliğinde olacak. Oyuncularımla gereken konuşmaları yaptım. Taraftarlarımızın desteğiyle sahada sonuna kadar mücadele edeceğiz.” diye konuştu.
Bu sezon Ligde ve Ziraat Türkiye kupasında oynadığı zorlu maçlarda gözdolduran yeşil beyazlılar, ligde özellikle şampiyonlukmücadelesi verdiği ve alt sıralarında yer alan takımlara ciddi puanlar kaybetti. Hesapda olmayan bu kayıplar zirve ile aradaki puan farkının kapanmasını sürekli engelledi. Artık hedef ligde kalan 9 haftada rakip kim olursa olsun aynı motovasyonla sahaya çıkmak.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle