logo

reklam

“Hüsn-ü Hat Kursu”nu Tamamlayanlar Belgelerini Aldı

belediyeAmasya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Kültür Evleri Kursları 2009 yılından itibaren faaliyetlerine devam etmektedir. Geçen bu süre zarfında 4259 kursiyer mezun ederek bu alanda büyük bir başarı elde etmiştir.
Amasya Belediyesi Kültür Evleri bünyesinde eğitim veren Hüsn-ü Hat’ kursunun 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının 1. dönemi başarıyla tamamlayan 7-14 yaş arasındaki öğrencilere teşekkür belgelerini toplantı için ilimize gelen, Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, Zile Belediye Başkanı Lütfi VidinelL, Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Bandırmalı, Turhal Belediye Başkan Yardımcısı Gürbüzhakan Alparslan, Erbaa Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Uzun,Taşova Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan ve Belediye Başkanımız Cafer Özdemir’den aldı.
Belediye Kültür Merkezinde hizmet veren Hüsn-ü Hat kursunun önemine değinen Belediye Başkanı Cafer Özdemir Hüsn-ü Hat sanatının İslam Kültüründe ve Amasya Kültüründe önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayarak yakında yapımına başlanacak olan Şeyh Hamdullah Hüsn-ü Hat Müzesi’nin de kadim şehrimize daha güzel bir anlam katacağını belirtti.

Share
1480 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle