logo

reklam

Huzur Operasyonu Yapıldı

huzur operasyonuAmasya İl Emniyet Müdürlüğü Ramazan Bayramı öncesi il genelinde eş zamanlı geniş kapsamlı Huzur 05 operasyonlarının 2015 yılının 4 hcü uygulamasını yaptı.
Ülke genelinde Asayişe müessir olayların artması ve ilimizde meydana gelen asayişe müessir olayların önlenebilmesi, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması ve 17.07.2015 tarihinde kutlanacak olan Ramazan Bayramının huzur ve güven ortamında kutlanmasını sağlamak amacıyla il genelinde gerçekleştirilen Huzur opeasyonunda umuma açık iş yerlerinden suç işlendiği konusunda zaman zaman vatandaşlardan ihbarların olduğu, çevre illerden hırsızlık ve dolandırıcılık amacıyla ilimize değişik suç gruplarının geldiği ayrıca halkın huzur ve güven ortamının sağlanması amacıyla yapılan denetim sonucunda 127 iş yeri denetlenmiş olup bu işyerlerinden 2 iş yeri için işlem yapıldı. 307 aracın denetimi yapılan operasyonda 19 araç sürücüsüne toplam 16 bin 502 lira cezai işlem uygulanırken 3 araçda trafikten men edildi.
Gerçekleştirilen Huzur operasyonunda bin 395 şahsın GBT sorgusu yapılmış haklarında yakalama emri bulunan 6 şahıs yakalanmış olup lakalanan şahıslar çıkarıldıkları mahkemece serbest bırakıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle