logo

reklam

Huzur Operasyonunda 6 Gözaltı

emniyetAmasya İl Emniyet Müdürlüğünce il genelinde uygulanan eş zamanlı Huzur Operasyonlarının bu yıl dokuzuncusu düzenlendi. Yapılan Huzur Operasyonunda İl Merkezinde çeşitli suçlardan haklarında arama kaydı bulunan 6 kişi gözaltına alındı. Haklarında Adli işlem başlatıldı.
Kamu düzeninin sağlanması, genel sağlık, genel ahlâk ve başkalarının hak ve hürriyetlerinin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi, taşınması veya bulundurulması yasak olan her türlü silâh, patlayıcı, uyuşturucu madde ve kaçak eşyanın tespiti ile halkımızın güven ve huzurunun sağlanması amacıyla, Asayiş Şube Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlükleri (resmi ve sivil ekipler) ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleşen Huzur Operasyonunda 858 şahsın GBT sorgulaması yapılmış; bu şahıslardan arama kayıtları bulunan 6 kişi haklarında gerekli adli işlemler yapıldı. 42 umuma açık istirahat ve eğlence yeri kontrol edilmiş, bu işyerlerinden bir iş yeri hakkında 4207 SKM suçundan işlem yapıldığı bildiridi.
Bu arada İl merkezinde yapılan eş zamalnı Huzur Operasyonunda 1 adet bulundurma ruhsatlı tabanca, 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet kurusıkı tabanca ve 110 gr. Kubar esrar ele geçirildi. Ayrıca, Trafik denetimlerinde ise 136 araç kontrol edilmiş olup bu araçlardan 8 araca değişik maddelerden 4 bin 559 lira para cezası uygulandığı öğrenildi.
Amasya İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; Vatandaşlarımızın huzur ve güveni için çalışmalarımız aralıksız sürdürülmektedir. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliklerinin sağlanması ve suçların meydana gelmeden önlenmesine katkı sağlanması amacıyla, şüpheli şahıs ve olaylar hakkında vatandaşlarımızca ücretsiz aranabilecek 155 Polis İmdat Hattı 24 saat halkımızın hizmetindedir” denildi.
ESRAR ELE GEÇİRİLDİ
Amasya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekiplerince Amasya Taşova karayolu kavşağında esrar maddesi ele geçirildi.
Amasya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekiplerince Amasya Taşova kavşağında yapılan denetim ve aramalarda bir araç içerisinde yapılan aramada aracın ön tarpido gözünde gazete kağıdına sarılı 110.07 gr. esrar maddesi ele geçirildi. Olay ile ilgili adli işlem yapıldığı öğrenildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle