logo

reklam
16 Ağustos 2019

Huzur veren gazete

Amasya’nın Sesi Yorum Gazetesi asla milletimizin değerlerine ters düşecek bir yayıncılık anlayışını benimsemediği için, okuyucu nezdinde güven tesis etti. “Huzur Veren Gazete” okuyucularımızın bize verdiği payedir.

Vatanseverlik bizim temel şiarımızdır. Bu noktada mihenk taşımız, okuyucunun bize dair kanaatidir.

16 Ağustos 1986, pek mütevazı ekonomik imkânlarla yayın hayatına başlayan Amasya’nın Sesi Yorum Gazetesi, Yerel gazetecilikteki zorlu rekabet şartlarına rağmen 34 yıl boyunca istikrarlı ve kaliteli bir yayıncılık anlaışı ile Amasya halkına başırı ile hizmet verdi.

Bugünkü sayısıyla 33. yaşını kutlayan Amasya’nın Sesi Yorum Gazetesi, Amasya’mızın önemli basın-yayın organlarından biri olmasının yanında son 33 yılda yaşadığımız tarihi kırılma anlarının da yakın şahididir. Bu yönüyle Yorum Gazetesi’nin manşetleri Amasya’mızın demokrasi yolculuğunun bir izdüşümü ve hafızası gibidir.

Gazete sadece önemli dönemlere tanıklık etmekle kalmamış, milli, yerli ve tavizsiz çizgisiyle demokrasimizin kök salmasına büyük katkı sağlamıştır.

Amasya’nın Sesi Yorum Gazetesi’nin prensiplerinden ve engin tecrübesinden aldığı güç ve ilhamla tarihi misyonuna yaraşır bir şekilde yoluna devam edecektir.

Bugüne kadar demokrasinin ve özgürlüklerin yanında saf tutan gazetenin Türkiye’nin 2023 hedefleri, 2053 ve 2071 vizyonu doğrultusunda yürüttüğü yeni istiklal ve istikbal mücadelesine desteğini artırarak sürdürecektir.

Dürst, objektif, sorumlu; kısacası milletin değerlerine her bakımdan saygılı bir yayın çizgisini devam ettirdi. Milli menfaatleri, her daim kurum menfaatlerinin önünde ve üstünde tuttu. Bu özellikleriyle, 34 yıldır yayın hayatında, gazetemiz okuyucusu nezdinde büyük bir güven tesis etti. “Huzur Veren Gazete…” niteliği ile vatandaşlarımızın gönül rahatlığıyla okunan bir yayın organı oldu. Zira agresif, kavgacı olmayan; körü körüne sürdürülen siyasi ve ideolojik tartışmalara taraf olmayan, toplumsal barış ve huzurun yerleşmesi için gayret eden, farklı bir gazete olarak temayüz etti.

Amasya’nın ve Amasyada birlyikte yaşayan her bir bireyin gazetesi parolasıyla yayın hayatına başladığı 16 Ağustos 1986 yılından bu yana Amasya’nın ve Amasya’da yaşamını sürdürenlerin gözü, kulağı, dili ve sesi olan gazetemizin son 9 yıldan beri resmi ilanlardan yararlanmadığı halde 33.yıla ulaşabilme başarısını göstermesi YORUM gazetesi mensuplarını gururlandırırken, Amasya halkının da takdirini almakta. Amasyalı başta olmak üzere yaşamını Amasya’da Amasyalılar ile birlikte mutlu ve huzur içerisinde sürdüren her bir birey Amasya’nın sesi Yorum Gazetesinin 34 yıllık yaşam serüvenini gözlemliyor.

Gazetemizin Yayın hayatının 33. yılının haklı gurur ve çoşkusunu bizimle yaşayan Amasya ve Amasya’da yaşamlarını birlik ve beraberlik ve huzur içinde sürdüren halkımıza sesleniyoruz;
İlk günkü heyecan, ruh ve azimle çalışmalarımız sizinle birlikte yükselecek.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle