logo

reklam

İL GENEL MECLİSİ BAŞKANINI SEÇECEK

seçimAmasya İl Genel Meclisi bugün Meclis Başkanı ile İl Daimi Encümen üyelerinin seçimi yapılacak.
Amasya İl Genel Meclisi başkanlık seçimi öncesi, Siyasi kulisler son bir hafta hareketli geçti. Özellikle AK parti de yaşanan hareketli saatler, bu sabah AK Parti İl Başkanlığında hareketli saatler devam edecek.
AK partide İl Genel Meclisi Başkanlığı için mevcut başkan Mustafa Çıttır ile birlikte merkez İl Genel Meclis üyeleri Mustafa Çiftçi, Cahit Üstün ve Göynücek İl Genel Meclis üyesi Mustafa Yılmaz adaylıkları konusunda nabız yokladılar. İl Genel Meclisi Başkanlığı seçiminde, AK Parti belirleyeci olacak. Bugün AK partide İl Genel Meclisi Başkanlığı seçimi öncesi hareketli saatler yaşanacak. AK parti İl Başkanı Mehmet Ünek’in başkanlığında yapıyacak son değerlendirmede Amasya İl Genel Meclisi Başkanlığına AK Parti tek isim ile girecek.
AK Parti, CHP ve MHP’den oluşan meclis üyeleri teamül gereği il genel meclisi başkanı, başkanlık divanı, katip üyeler ve komisyonları tekrar belirlenecek.
Amasya İl Genel Meclisinde siyasi partilere göre sandalye dağılımı ise şu şekilde AK parti 13, CHP 5 ve MHP 3 sandalyeye sahip.

Share
784 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle