logo

reklam

İl Genel Meclisi Toplanıyor

Amasya İl Genel Meclisi 2019 yılının şubat ayı toplantısı bugün yapacak. başkan Mustafa Çıttır başkanlığında toplanacak Ll Genel Meclisi gündem madesindelerini görüşecek ve karara bağlayacak.
İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıttır, Amasya’nın il özel idaresinin hizmetleri bağlamında çok güzel bir konumda olduğunu belirterek, “İl Genel Meclislerinin demokrasinin oluşmasında, demokrasinin yerleşmesinde ve yaygınlaşmasında önemli bir kurumdur” dedi. Çıttır, “Seçimin başlangıcı olan İl Genel Meclisleri hem halka yakındır, hem de hesap verilebilir bir konumdadır. Bizler her zaman vatandaşın içerisindeyiz. Hem vatandaşlardan gelen istekleri, hem de kendi yaşantınızdan gördüğümüz eksiklikleri gözlemlemekteyiz. Burada bu güne kadar guruplar arasında çok güzel bir uyum var. Hizmet yarışının dışında bir sıkıntı olmadığını görüyoruz. Bu anlamda da İl Genel Meclisi üyelerimizin hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.
İl Genel Meclisi bugün yapacağı toplantısında gündem maddeleri arasında yer alan Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait Turizm işletmesinin yıkım ve yapıp için 2886 sayılı kanun gereği kiralama usulü ile ihaleye çıkarılması için idareye yetki verilmesini görüşecek.
Ayrıca, 2019 yılı köy yolları envanter çalışmaları kapsamında köy yollarının birinci ve ikinci derece köy içi yollar ayrımında tasnif edilerek uzunluk ve standartlarının güncellenmesiyle ilgili Plan Bütçe Komisyonunca tanzim edilen rapor görüşülecek.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle