logo

reklam
08 Temmuz 2015

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplandı

il

Amasya İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin başkanlığında toplandı.
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı yapıldı. Amasya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün 2015 yılı faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda, mesleki eğitim politikalarının oluşturulması, işsizliği önleyecek tedbirler ile uygulanacak aktif işgücü programlarının belirlenmesi, mesleki eğitim uygulamalarının izlenmesi konularında görüşmeler yapıldı.
Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, “Amasya’nın gelişen sanayisi ve ticareti ile büyümeye devam ettiğini belirterek çalışacak işçi ve kalifiye eleman ihtiyacının daha da artacağını bu konuda ilgili kurumların ve mesleki kuruluşların yapacakları eğitim faaliyetlerinin önemli olduğunu söyledi.
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısına vali çomaktekin ile birlikte İl Özel İdaresi Genel Sekreteri A. Faruk Aykutlu, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Osman Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birlik Başkanı İsa ve diğer kurul üyeleri katıldı.
Vali Çomaktekin, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Aktif İşgücü Servisinde görev yapan 6 personele başarı belgesi verdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle