logo

reklam

İl Koordinaspon Nisan’da Toplanacak

vali i.halil çomaktekinAmasya İl Koordinasyon Kurulu 2016 yılının ikinci toplantısını 27 Nisan günü Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Konferans toplantı salonunda yapacak.
Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin imzası ile yayınlanan İl Koordinasyon Kurulu genelgesinde, İl koordinasyon Kurulu toplantısında etkin işbirliği ve koordinasyon sağlanabilmesi için Amasya Belediye Başkanlığı, ilçe Kaymakamları, Bölge ve İl müdürleri, İlçe ve Belde Belediye Başkanları’nın bizzat katılımlarının sağlanması istendi.
Ayrıca, Yatırımcı Kuruluşlar ve Belediye Başkanlıklarınca yatırımların 2016 yılının ilk üç ayını kapsayacak şekilde maddi ve fiziki gerçekleşmelerini de dikkate alarak tutarlı ve eksiksiz bildirilmesi istendi. Yatırımcı Kuruluşlar ve Belediye Başkanlıklarınca yapılacak bildirimin en geç 15 Nisan mesai bitimine kadar Amasya Valiliğine bildirilmesi istendi.
27 Nisan tarihinde yapalacak olan Amasya İl Koordinasyon Kurulu toplantısında 2016 yılının birinci dönem değerlendirilmesi ile birlikte Yatırımların ve sosyo ekonomik gelişmelerin izlenmesi, koordinasyonu yerel ve bölgesel kalkınma bakımından değerlendirilmesi ile İzleme ve Koordinasyon çalışmaları görüşülecek.

Share
533 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle