logo

reklam

İl Özel İdaresinin 2017 Yılı Faaliyetleri ve Bütçesi Onaylandı

AMASYA İl Özel İdare Genel Sekreterliği tarafından hazırlanan 2017 yılı faaliyet raporu, İl Genel Meclisinin Mart ayı olağan toplantısında meclis üyeleri tarafından görüşülerek oy birliğiyle onaylandı. İl Özel İdaresinin kırsal kesime yönelik yaptığı yatırım ve çalışmaların yer aldığı 2017 yılı faaliyet raporunun görüşüldüğü meclis toplantısına İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıttır başkanlık etti.
Amasya İl Genel Meclisi, İl Özel İdaresinin hazırladığı 2017 yılı faaliyet raporunu onaylayıp, gündemdeki maddeleri görüştü. 2017 yılı faaliyet raporunda geçtiğimiz yıl İl Genel Meclisi tarafından kararı alınan ve İl Özel İdaresi tarafından kırsal kesime yönelik yapılan yatırım ve çalışmalar ile hayata geçirilen projeler anlatıldı.
DURMAK YOK HİZMETE DEVAM
Amasya İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıttır, İl Özel İdaresi tarafından 2017 yılında kırsal alanda yürütülen yol, içme suyu, alt ve üst yapı gibi yatırım çalışmalarıyla 2018 yılında köylere yönelik yapmayı planladıkları yatırım ve çalışmalar hakkında İl Genel Meclisine bilgiler verdi. İl Genel Meclisi üyelerinin 2017 yılında çok güzel işlere imza atarak, ihtiyaçları doğru tespit edip bu işleri öncelik sırasına göre hayata geçirdiklerini belirten Çıttır, İl Özel İdaresi’nin köylere yönelik yaptıkları altyapı çalışması ve faaliyetlerin yanında Amasya’nın eğitiminden sağlığına, sosyal hizmetlerden turizmine kadar birçok alanda çalışma yürüttüğünü kaydederek, “İl Genel Meclisi’nin Amasya İl Özel İdaresi bütçesi ile yaptığı gayretli ve titiz çalışmalar sonucunda 2017 Yılı Faaliyet Raporu’nda ortaya konulan başarı tablosunun 2018 yılında da devam edeceğine olan inancım tamdır” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle