logo

reklam

İlgi Büyük Oldu

Amasya Belediyesi Sosyal Konutlara Başvurular Başladı
İlgi Büyük Oldu
AMASYA Belediyesi “Hayalleriniz Bizimle Gerçeğe Dönüşsün” sloganıyla başlattığı konut projesine Amasyalılar büyük ilgi gösterdi.
Amasya Belediyesi tarafından dar gelirli vatandaşlara yönelik başlatılan toplu konut projesine ilgi büyük oldu. Proje kapsamında yapılacak 376 konut için müracaatların başladığı ilk günde yüzün üstünde başvuru yapıldı. Belediyeden yapılan açıklamada başvuruların bir ay devam edeceği duyruldu.
Amasya Bellediye Başkanı Cafer Özdemir, başvuruların yapıldığı Merkeze gelerek, kayıtlar hakkında bilgiler aldı. Burada müracaatta bulunan vatandaşlarla samimi sohbetler gerçekleştiren Başkan Özdemir, seçimden önce verdikleri taahhütlerden birini daha yerine getirdiklerini söyledi.
Proje kapsamında engelli vatandaşlar için de kontenjan ayırdıklarını ifade eden Özdemir, “O süreçte bir konut projemiz olacağını söylemiştik. Gerekli çalışmaları yaptık ve dar gelirli vatandaşlarımızı, hemşehrilerimizi konut sahibi yapmak için girişimlere başladık. İlk etapta 376 konut yapacağız. Bunun bir bölümünü engelli kardeşlerimize ayırdık. Doğrusu bu gerekliydi, onları göz önünde bulundurmamız lazımdı. Bu nedenle girişte katlarımızdaki daireleri onlar için kontenjan olarak ayırdık. Bunun dışında bu kayıtlar tamamlanacak. Gördüğünüz gibi çok ciddi talep var. Keşke bu taleplerin tümünü karşılayabilsek ama ilk etapta yapabileceğimiz bu kadar. İnşallah ilerleyen süreçte bu talepleri de karşılayacağız. Ama bugün itibariyle çok ciddi rağbet olduğunu gördük. Çünkü konut yapacağımız yerler çok güzel” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle