logo

reklam

İLKBAHARIN MÜJDECİSİ ÇİÇEKLER AMASYA’YI SÜSLÜYOR

cafer özdemlirAmasya sokakları çiçek açtı
İLKBAHARIN MÜJDECİSİ ÇİÇEKLER AMASYA’YI SÜSLÜYOR
Amasya Belediyesi sokakları, parkları ve caddeleri ilkbaharın müjdecisi olan çiçeklerle süslüyor. Belediye şimdi cadde ve sokaklardan sonra Amasya’da pilot bölge olarak belirlediği 2013 yılında sokak sağlıklaştırması kapsamında restore edilen Sofular mahallesinde evlerin camlarını ve balkonlarını da saksıda çicekle süslenmek üzere saksıda çıcek dağıttı.
Şehir hayatında yeşile ve doğaya olan özlemi giderek artan vatandaşlar Amasya Belediyesinin başlatmış olduğu parkları, orta refüjler ve yol kenarlarına diktiği çiçeklerle rahatlıyor. Hem şehri güzelleştiren hem de baharı müjdeleyen rengarenk çiçeklerle süslenen Amasya’nın bu görünümü vatandaşların büyük takdirini alıyor.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Evlere dağıtımına başladığımız saksıda çicek ile şehri estetik olarak güzelleştirecek, adeta görsel bir şölen yaşatacak çiçeklerle süslediklerini belirterek, Amasya’nın modern bir görünüm kazanması ve insanımızın hasret kaldığı doğaya kavuşması için yaptığımız bu çalışmalar aralıksız sürecek. Halkımızın dikilen çiçeklere karşı gerekli hassasiyeti göstereceklerine ve onlara çok iyi bakacağına eminim. Çünkü çiçekler şehrimizi güzelleştirdiği gibi, ruhumuzu da güzelleştiriyor” ifadelerini kullandı.

Share
670 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle