logo

reklam

İmzalar Atıldı

cafer özdemirÖzdemir; Sosyal tesisin Amasya’nın eğitim seviyesinin yükseltilmesinde etkin rol oynayacak
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’den, Amasya Üniversitesine büyük jest geldi.
Başkan Özdemir, “Amasya’nın önemli dinamiklerinden biri olan Amasya Üniversitesi’nin akademik, idari personeli ve öğrencileri için sosyal tesis kazandırdık” dedi. Amasya Belediyesi ile Amasya Üniversitesi arasında sosyal tesis alanı tahsisi konusunda protokolü Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir ile Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay imzalandı.
Belediye Başkanı Cafer Özdemir, inşa edilecek sosyal tesisin Amasya’nın eğitim seviyesinin yükseltilmesinde etkin rol oynayacağına inandığını belirterek, “Amasya Belediyesi olarak Amasya Üniversitesi akademik, idari personeli ve öğrencilerinin mesai dışındaki zamanlarını değerlendirebilecekleri sosyal alanlar oluşturmak için caba gösteriyoruz. İmzalanan protokol ile sadece sosyal bir imkan değil ayrıca öğrencilerimizin de uygulama yapabilecekleri ders alanı kazandırmış olacağız. Şehrimiz önemli dinamiklerinden biri olan Amasya Üniversitesi’nin akademik, idari personeli ve öğrencileri için bu sosyal tesisi kazandırdık” dedi.
Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, Amasya’nın eğitim seviyesini daha da yükseltmek, şehre katkı sağlamak için Sosyal Tesis alanı için Amasya Belediyesi’ne talep ettik. Sayın başkanım da bizleri kırmadılar ve talebimizi uygun gördüler. Biz kendilerine bu sebeple teşekkür ediyoruz. Bu kapsamda Amasya ve ülkemize yakışır tesisleri en kısa zamanda kurmuş olacağız. Eğitim camiamıza güzel hizmetlerde bulunacağız. Katkıları ve destekleri için sayın Belediye Başkanımız Cafer Özdemir’e minnettarım” dedi.
Orbay, Amasya’mız yaşam kalitesi ve turizm potansiyeli noktasında başta belediyemiz olmak üzere yatırımcı kuruluşlarımızın öncülüğünde önemli mesafeler kaydetti. Tünel projesi, Yeşilırmağın Şişirilmesi, Yalıboyu ve Kalenin Aydınlatılması,…bu vizyon projelerden sadece birkaçı.Elbette bu ve hayata geçmiş benzer projeler somut olarak TUİK verilerinde kendisini gösteriyor ve ileriye yönelik daha iyi konuma geleceğimizin işaretlerini şimdiden veriyor.Özellikle bizlerde çalışmalarımıza yön verirken akademik, idari personelimizi ve öğrencilerimizin mesai dışındaki Zaman’larını değerlendirebilecekleri sosyal alanlar oluşturmak ve Amasyamızın şehir merkezinde bu mistik tarih, kültür ve her karesinde farklı medeniyetlerin canlı izlerini taşıyan havayı teneffüs etmeleri için çalışmalarımıza Başkan Özdemir’in büyük katkıları oluyor. diye konuştu.

Share
798 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle