logo

reklam

İPEK; AK Parti, verdiği sözlerin arkasında durur.

HALUK İPEKAK Parti Amasya milletvekili adayı Avukat Haluk İpek
AK Parti, verdiği sözlerin arkasında durur.
AK Parti Amasya milletvekili adayı Avukat Haluk İpek, “Son 13 yılda yapılanları yeni bir atılım dönemi ile taçlandırmak, 2015 seçimlerinde partimizin temel misyonudur. Seçim beyannamemiz açıklandığı anda, herkes AK Parti’nin vaatlerine odaklandı. Çünkü milletimiz biliyor ki, AK Parti söylediği sözün arkasında duran ve icraatlarını konuşturan bir partidir” şeklinde konuştu.
1 Kasım Genel Seçimleri için saha çalışmalarına hızlı bir giriş yapan, enerjisiyle sahada fark yaratan AK Parti Amasya Milletvekili Adayı Avukat Haluk İpek, Amasya il genelinde yaptığı seçim çalışmalarında vatandaşlarla kucaklaştı, esnaf ziyaretlerinde bulundu. İpek’e partililer yoğun ilgi gösterdi, desteklerini sundu. Gezdiği ilçelerde her fırsatta teşkilatın gücüne vurgu yapan Haluk İpek, programda yaptığı konuşmada önemli mesajlar verdi. “1 Kasım’da tek başına iktidar için geliyoruz” diyen İpek, “Bizimkisi bir aşk hikayesi. Bu aşk millete hizmet aşkıdır. Milletimizin teveccühü bizi yeniden 1 Kasım’da tek başına iktidar yapacaktır” diye konuştu.
“TÜRKİYE’NİN KALKINMA VE BÜYÜME YOLCULUĞU DEVAM EDECEK”
7 Haziran’dan bu yana geçen sürede, AK Parti olarak 2002’den bu yana yaşanan büyük demokratik dönüşümünün oluşturduğu siyasi tecrübe ve olgunluk sayesinde, yönetimde bir boşluk ve istikrarsızlık ortaya çıkmasına izin vermediklerini söyleyen Avukat Haluk İpek, “7 Haziran’da sandıktan açık ara farkla birinci parti çıktık ama tek başına iktidarı kuramadık. Ancak siyasi tecrübemiz ve sahip olduğumuz demokratik olgunluk sayesinde, ülkemizin herhangi bir istikrarsızlık yaşamasına engel olduk. 7 Haziran’da bir yol kazası oldu ama bu artık geride kaldı. 1 Kasım’da yeni bir dönem başlıyor. Vatandaşımızın bize gösterdiği teveccühün karşılığını vereceğiz. İktidarı tek başımıza kurarak Türkiye’nin kalkınma ve büyüme hamlesindeki yolculuğumuza devam edeceğiz. AK Parti her zaman olduğu gibi birinci parti olarak sandıktan çıkacak, hükümeti kuracak ve vatandaşın temel problemlerini çözmeye devam edecektir. Kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerinde bulundu.
DAHA GÜÇLÜ VE DAHA MÜREFFEH BİR TÜRKİYE
AK Parti’nin seçim beyannamesinin somut, hayata geçirilebilir, gerçekçi ve vizyoner reform, vaat ve projelerle dolu olduğunu hatırlatan Haluk İpek, “13 yıllık iktidar dönemimizde yaptığımız büyük dönüşümler, ulaştığımız zorlu hedeflerle, Türkiye’nin yükselen, güçlü bir ülke olabileceğini gösterdik. Kaynak Türkiye diyerek ve milletimize güvenerek yola çıkmıştık. Kaliteli ve istikrarlı bir yönetimle nelerin başarılabileceğini, hayallerimizin sınırlarını nerelere kadar genişletebileceğimizi hep birlikte gördük. 13 yıllık iktidarımızın sağladığı başarılar, bölgemizde ve küresel düzeyde AK Parti’yi bir marka haline getirmiştir. Girdiği her seçimden daha başarılı bir sonuçla çıkan partimiz, siyasetin en kurumsallaşmış partisi olurken, geniş bir coğrafyanın da umudu olmuştur. Seçim beyannamemiz açıklandı. Engellilerimiz, çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, yaşlılarımız, emeklilerimiz, esnafımız, yatırımcımız, işçilerimiz, tüccarlarımız, çiftçilerimiz, sanayicimiz ve bütün kesimlerimiz için; somut, hayata geçirilebilir, gerçekçi ve vizyoner reform, vaat ve projelerimizi beyannamemizde vatandaşlarımızın takdirine sunduk. AK Parti, verdiği sözlerin arkasında durur. Sözümüz senettir; Türkiye’yi daha güçlü ve daha müreffeh bir ülke haline getirmek için aşkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle