logo

reklam

İpek; bu seçim milletin seçimidir

ipekAK Parti Amasya milletvekili adayı Haluk İpek, terörün karşısında durabilecek en önemli gücün birlik ve beraberlik olduğunu belirtti.
Koalisyon hükümetleri zamanında ülkenin sürekli gerilediğini belirten Haluk İpek, “Bu ülkede kötü yönetimi oluşturmak için meydana gelen koalisyonlar tesadüfen oluşmuş koalisyonlar değildir. Bu koalisyonlar Türkiye dışında üst akılların yapmış olduğu planlar sonucunda Anadolu’nun birlik beraberlik içerisinde bulunan vatanperver insanını siyasi olarak bölüp parçalayarak oluşturulmuştur. Çünkü Türkiye’de koalisyonlar oluşunca Türkiye’nin kötü yönetilmesi mukadderdir.” diyen İpek, AK Parti ülkenin birlik ve beraberliğini sağlayarak 13 yıldır ülkeye istikrarı getirdiğini vurguladı.
Hükümet kurmaktan kaçıp sorumluluğu yerine getirmeyenlere millet gerekli cevabı verecek. Bir kere daha istikrar kazanacak, milli iradeninn kazanacağını belirten Haluk İpek, Diğer partileri sorumluluklarını yerine getirmemekle suçlayarak “Bir kısmı blok siyaseti yaptı, karşımıza blok çıkardılar. Bir kısmı ‘hayır’ siyaseti yaptı, sayın Bahçeli gibi her şeye ‘hayır’ dedi. Bir kısmı terör siyaseti yaptı, teröre sığındı ama AK Parti birlik siyaseti yaptı. AK Parti uzlaşma siyaseti yaptı. AK Parti milleti bir araya getirme, omuz omuza verme siyaseti izledi. Bütün bunlara rağmen her üç partiyle de görüştük” ifadelerini kullandı.
Milletin verdiği görevden hiç kaçmadıklarını ve kaçmayacaklarını vurgulayan İpek, şunları kaydetti:
”Onlar hem hükümet kurmaktan kaçtılar hem de anayasa gereği seçim hükümeti kurmak zorunda kaldığımızda, o hükümete bakan vermeleri gerektiğinde, ‘Hayır, biz vermeyiz’ dediler. ‘AK Parti tek başına milletin işleriyle uğraşsın, biz taşın altına elimizi koymayız’ dediler. Biz milletin meselelerine sahip çıktık. Hükümet kurmaktan kaçıp sorumluluğu yerine getirmeyenlere millet gerekli cevabı verecek. Bir kere daha istikrar kazanacak, milli irade kazanacak.”
İpek, şimdi yeni bir seçime gidildiğini dile getirerek, 1 Kasım’da bir kez daha milletin dediğinin olacağını belirtti. Seçim sandıkları açıldığında milletin, sözüne kulak verenle vermeyeni ayıracağına inandığına işaret eden Haluk İpek, milletin kendisinin sesine kulak verene desteği vereceğini belirterek, AK Partinin tek başına iktidarını sağlamamız lazım. Eğer bir kez daha sendelersek ve tökezlersek istikrar bozulur ülkeye ve halka hizmet ve de yatırımlar durur, ülkemizin gelişimi de geri kalır. Eğer koalisyon olursa dış mihraklar başarılı olur. O yüzden bu seçim milletin seçimidir” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle