logo

reklam

İpek “GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN EVET DİYELİM”

haluk ipekAmasya AK Parti Milletvekili Haluk İpek
“GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN EVET DİYELİM”
AMASYA il genelinde gerçekleştirdiği ziyaretlerle halka Partili Cumhurbaşkanlığı Sistemini anlatan Milletvekili Haluk İpek, referandumda ‘evet’ oyu kullanmalarını istiyor.
AK PARTİ Amasya Milletvekili Haluk İpek, kendi seçim bölgesi Amasya’da Nisan ayında yapılacak referandum öncesi çalışmalara başladı. Amasya İl Genelinde çalışmalarına yoğunluk veren Milletvekili İpek, gerçekleştirdiği ziyaretlerle Partili Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nin ülke için önemine değiniyor. Yaptığı açıklamalarla vatandaşların referandumda ‘evet’ oyu kullanmaları yönünde destek isteyen Ak Parti Milletvekili Haluk İpek, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.
Amasya İl genelinde çalışmalarına hız veren AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek, İl yönetimleri ve partili belediye başkanları ile birlikte halka ulaşarak gittiği her ilçede vatandaşlardan referandumda ‘evet’ oyu kullanmasını istedi. Yeni sistemle birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ak Parti ile tekrar birleşerek hasretin sona ereceğini vurgulayan İpek, “Daha güçlü ve istikrarlı bir Türkiye için ‘evet’ diyelim“ şeklinde konuştu.

VATANDAŞLARA YENİ SİSTEMİ ANLATIYOR
Yapılacak olan referandumla birlikte Partili Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nin Türkiye için önemini gittiği her toplantıda vatandaşlara aktaran Milletvekili İpek, “Yeni sistemle alakalı vatandaşların kafasında oluşan soru işaretlerine açıklık getirmek için çalışmalıyız. Sistemi en iyi şekilde anlatarak, vatandaşların gönlü rahat bir şekilde oy kullanmasına olanak sağlamalıyız” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle