logo

reklam

İPEK; halkın sorunlarıyla ilgilenmek için vekil oldum

haluk ipekAK Parti İstişare Toplantıları Sürüyor
AK parti Amasya Milletvekili Haluk İpek
halkın sorunlarıyla ilgilenmek için vekil oldum
AK Parti İl Başkanlığı tarafından Amasya merkez ve ilçelerinde periyodik olarak düzenlenen ilçe istişare ve danışma toplantılarının Suluova ayağı yapıldı.
Amasya ve Suluova sorunlarının ele alındığı toplantıya, AK Parti milletvekili Haluk İpek ile AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, AK Parti Suluova ilçe Başkanı Aydın Korkmaz, AK Parti Kadın Kolları, Gençlik kolları ile AK Parti Suluova İlçe yönetimi ve partililer katıldı.
AK Parti istişare ve danışma meclisi toplantısında Suluova’nın sorunları ele alındı. İkinci bölümde ise sivil toplum kuruluşları ile meslek kuruluşlarının temsilcileri ve İl müdürlerinin görüş ve önerileri dinlendi.
Bu toplantılar tamamen hizmet odaklı ve hizmetlerin gözden geçirildiği toplantılar olduğunu belirten AK parti Amasya milletvekili Haluk İpek, “ilçelere dışardan gelen arkadaşlar buralarda birkaç kişinin yönlendirmeleri ile hareket ediyorlar. Ama bu artık bitecek herkes kendi işini yapacak müdürse müdürlüğünü kaymakamsa kaymakamlığını valiyse valiliğini yapacak bölge müdürüyse bölge müdürlüğünü yapacak bizde vekil isek vekilliğimizi yapacağız” dedi. Seçilmişliğin verdiği güçle Amasya için mücadele edeceğini vurgulayan İpek “Ben seçilmişliğin verdiği güçle karşımdaki kim olursa olsun sonuna kadar mücadele edeceğim, Mücadelemde tek bir amacım olacak Amasya’nın menfaati” dedi.
AK Parti Amasya milletvekili Haluk İpek, “Çözmemiz gereken çok önemli sorunlar var. Ekonomide, siyasette, terörle ilgili, dış politikayla ilgili çözmemiz gereken çok sorunlar var. Bu önümüzdeki dönemde yapmamız gereken en önemli işlerden biri de yeni bir anayasa. Bu anayasa ile birlikte sistem değişikliği ile ilgili başkanlık sistemiyle ilgili değişikliği yapmamız gerekiyor “ dedi.
AK parti Suluova istişare toplantısına katılan il ve ilçe belediye başkanları, kurum ve kuruluş yetkilileri ile muhtarlar, sorun ve taleplerini belirterek çözümü için görüş alışverişinde bulundu.

Share
998 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle