logo

reklam

İpek; Hedef 2023, Türkiye hazır, Amasya hazır.

haluk ipekAK Parti Amasya milletvekili adayı Haluk İpek, Türkiye’de son 13 yılda büyük atılımlar yaşandığını belirterek “Hedef 2023, Türkiye hazır, Amasya hazır. Buna inanıyoruz” dedi.
Yeni Türkiye yolunda Güçlü Gençliğin öneminden bahseden AK Parti Amasya milletvekili Adayı Haluk İpek, “Siyasette makamlar geçici, davalar kalıcıdır, davasına sahip, ülke meselelerine hakim, her yönüyle inançlı ve bilinçli bir gençlik yetiştirmek ana hedeflerimizdendir” dedi.
Tarihin Tanığı, Şehzadeler Şehri ve Türkiye Cumhuriyetinin Doğum Belgesi “Amasya Tamimi” nin yayınlandığı Amasya’yı gençlerle birlikte 2023’e taşıyacağını ifade eden Haluk İpek, “Büyük Türkiye’ de güçlü yarınlar için, 2023 vizyonunda belirtilen hedeflere ulaşmak için ve en önemlisi davamızın gelecek nesillere aktarılması için en büyük sorumluluk gençlerimizin olacaktır” diyerek gençliğin Yeni Türkiye’nin şekillenmesinde büyük rol alacağını ve kendisinin her zaman gençlerin yanında olacağının altını çizdi.
AK Parti Türkiye’de iktidar oldu. Ekonomiden eğitime, sağlıktan alt yapıya ve ulaşıma kadar, ihracattan turizme kadar her alanda büyük gelişmelerin olduğunu belirten AK Parti Amasya milletvekili adayı Haluk İpek, Türkiye büyüyor ve gelişiyor. Büyük hedeflerimiz var. Hedef 2023, Türkiye hazır, Amasya hazır. Buna inanıyoruz. Türkiye büyük bir güç olacak. Hedef 2053, hedef 2071. Allah’ın izniyle Türkiye daha da büyüyecek. Çünkü büyük hedeflere, büyük gayelere ancak bu şekilde ulaşılır. Hedef koymadan hiçbir şeye ulaşılamaz. Bu nedenle bizim Ankara’ya çok güçlü gitmemiz lazım. 3-0’la gitmemiz lazım. Amasya’nın sorunları da biliyoruz, büyük projeleri de. Bunları oturup konuşacağız. Kısa orta uzun vadede neler yapacağımızı anlatacağız. Muhalefet partileri gökteki yıldızları vaat edebilirler, ama biz çalışıp iş yapıyoruz. Biz sorumluluk taşıyoruz. Biz o uğurda projelerimizle halkın önüne çıkıyoruz. Gece gündüz demeden çalışacağız. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sizi mahcup etmeyeceğiz. Bizim hesabımız Allah’ın huzurunda mahcup olmamaktır. Allah bizleri mahcup etmesin.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle