logo

reklam

İpek; Hedeflere Güçlü Adımlarla Ulaşacağız

haluk ipek 1AK Parti Amasya milletvekili adayı Haluk İpek, Ülkedeki istikrarın sürmesi, AK Parti’nin yeniden tek başına iktidarı için, güçlü, mutlu ve ileri bir Türkiye ve ileri bir Amasya için 1 Kasım seçimlerinin ayrı bir yeri olduğunu söyledi.
1 Kasım’da yapılacak seçimleri işaret ederek istiklal ve istikbalimiz için verecek kararın arifesinde olunduğunu işaret eden AK Parti Amasya milletvekili adayı Halukİpek, “Yapılacak olan seçimler aziz milletimizin varlık ve bekası, dünya mazlumlarının selameti için büyük önem arz etmektedir. Bu bilinçle tüm teşkilatlar olarak, birlik beraberlik ve kardeşlik içerisinde seçimlerde en yüksek başarıyı elde etmek için hep birlikte gayret göstereceğiz. dedi.
AK Parti’nin 14 yılın her gününü büyüme ve değişim isteyen bir ülkeye direnenlere karşı haklı bir mücadele verdiğini de belirten Haluk İpek, “14 yıl içerisinde kritik yıllar, kritik günler, kritik zamanlar geçirdik. Bu kritik eksikler her biri sağduyuyla, tecrübe ve birikimle, sağlam prensiplerle ve milletimizin desteği ile aşıldı. Geçtiğimiz yıllarda demokrasi, özgüven ve kalkınmada atılan dev adımlar ülkemizin kazanımlarına eklendi. Hedefimiz, anayasamızın hükümleri çerçevesinde gittiğimiz 1 Kasım seçimlerinde ülkemize yeniden tek başına iktidar olma imkanı sağlamaktır. Milletimizin gelecek ümidini yeşertecek hedeflerimize güçlü adımlarla ulaşmamızı sağlayacaktır. dedi.

Share
1295 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle