logo

reklam

İPEK; “Hep milletimizin hizmetkarı olduk”

haluk ipekAK parti Amasya milletvekili Haluk İpek “Hem Amasya’nın hem de Türkiye’nin kararı istikrardan yana olmuştur. Tek hedefimiz Amasya ve Türkiye’ye hizmet etmektir” dedi.
AK Parti’ye gösterdiği büyük teveccüh ve destekten dolayı Amasya halkına teşekkür ederek, Amasya AK Parti ile Durmak Yok, Yola Devam kararı verdiğini belirten İpek, “Bu seçimleri bütün Türkiye kazanmıştır. Neticede yeni Türkiye, büyük Türkiye, öncü Türkiye kazandı. Sağduyunun, birliğin, kardeşliğin kazandığı bu seçimde bize oy veren, vermeyen herkes kazandı. Biz 78 milyonun hükümeti olmaya, herkes için çalışmaya devam edeceğiz. 78 milyon vatandaşımızla kardeşiz, hep birlikte Türkiye’yiz. Bu ayrımları yapmadan herkese hizmet etmeye devam edeceğiz. 78 milyon bilsin ki 1 Kasım da Türkiye kazandı.” dedi.
İpek, “Bütün Amasyalılara şükranlarımı iletiyorum. Önceki seçimlerde olduğu gibi bize oy veren ve vermeyen bütün Amasyalı vatandaşlarımızı bağrımıza basıyoruz. Bütün bizim canımızdır, hepsinin gönlümüzde apayrı bir yeri vardır.” diyerek Artık Amasya’ya verdiğimiz sözleri tutma zamanıdır. “Memleket Meselesi” demiştik 1 Kasım için. Hemşehrilerimiz görevlerini hakkıyla yerine getirmiştir. Bundan sonra görev sırası bizdedir. Parti ayrımı yapmadan Amasya’ya hizmet edeceğiz demiştik. Artık tüm Amasya tek vücut olacak bizler de onların vekilleri olarak kentimize yapılacak tüm hizmetlerin takipçisi olacağız. Allah’ın izniyle hemşehrilerimize en güzel teşekkürü Amasya’ya damga vuracak hizmetlerimizle edeceğiz.

Share
836 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle