logo

reklam

İsa Köse’ye Ziyaret

suad akcan isa köse40. Turizm haftası dolayısıyla Amasya Turizm Derneği Başkanı A. Suad Akcan ve Başkan yardımcılarından Güngör Duran Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik başkanı İsa Köse’yi makamında ziyaret etti.
Amasya Turizm Derneği Başkanı A. Suad Akcan, “Turizm, bilgi ve iletişim çağının yaşandığı ve kültürel ilişkilerin ön plana çıktığı günümüzde farklı kültürlerin, farklı topraklarda bir araya gelmesini sağlayan bir etkinlik alanı olarak önem kazanmıştır. Ekonomik gelişmenin de ana unsurlarından biri olan turizm, Dünya turizm gelirlerinden daha fazla pay alabilmek için tüm ülkeleri, turizm sektöründe daha çekici olabilmek için yeni arayışlara yöneltmektedir.” dedi.
Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik başkanı İsa Köse, “Turizm endüstrisi Amasya’da son yıllarda büyük bir gelişme kaydetmiştir. Bu gelişmenin sonucu olarak da Amasya, Türkiye sıralamasında çektiği turist sayısı bakımından önde gelen iller arasında yerini almıştır. Amasya ekonomik girdisi sağlaması ve istihdam olanakları ile turizm, Amasya ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. dedi.

Share
859 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle