logo

reklam

Işık; Amasya tüm ilçeleriyle marka şehir haline gelecek

vali salih ışıkAmasya Valisi Salih Işık’ın başlattığı ilçe gezilerinde durak Suluova oldu. Vali Işık, Kaymakamlık, Belediye, kurum ve kuruluş ziyaretleri dışında vatandaşlarla da bir araya geldi.
Amasya Valisi Salih Işık, Amasya’nın planlamasını, yatırımlarını, 2023 vizyonunu, bir bütün olarak şehircilik vizyonunun geliştirilmesini, tüm belde ve köyleriyle bir şehir standardına kavuşturulmasını hep birlikte başaracaklarını söyledi.
Vali Işık, Vatandaşlarımız ile bir araya geldiğimiz anlarda onların sıkıntılarını bizlere iletmesi en güzel denetim mekanizmasıdır. Gerek vatandaşlarımızın var olan sıkıntılarını yapıcı bir şekilde bizlere iletmesi gerekse de bizlerin bu makul taleplerin bir an önce giderilmesi yönündeki çalışmalarımız ile hem ilimiz hem de ülkemiz daha ileri noktalara ulaşabileceğini belirterek, Amasya’yı yalnız il merekeziyle değil tüm ilçeleriyle marka şehir haline gelecek” diye konuştu.
Vali Işık Suluova ziyareti kapsamında Suluova Kaymakamı Hayati Taşdan, Belediye Başkanı Fatih Üçok”u makamlarında da ziyaret eti. Buralarda Kaymakamlıkda ilçe yatırımları hakkında geniş birifing alırken, Belediye Başkanı Üçok’da da belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Eski Çeltek Yönetimi Toplandı
Amasya Valisi Salih Işık, Amasya ekonomisine madenleriyle hayat veren Eski Çeltek’in zengin maden yatakları ile hem il ekonomisine, hemde istihdama önemli ölçüde katkı sağlıyor. dedi.
Vali Salih Işık, Suluova ilçesinde Eski Çeltek Kömür İşletmesi Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı. Vali Işık başkanlığında toplanan Eski Çeltek Kömür İşletmesi yönetim kurulu toplantısına İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıttır, Suluova Kaymakamı Hayati Taşdan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri A. Faruk Aykutlu ve diğer yetkililer katıldı.
Eski Çeltek A.Ş.’ye bağlı kömür ocaklarını ve tesisin bölümlerinde incelemelerde bulunan Vali Işık, ülkemizde faaliyet gösteren büyük bir restoran zincirinin et entegre tesisi ile Biogaz Üretim Tesisinde incelemelerde bulundu. Buralarda ilgililerden geniş kapsamlı bilgi aldı.

Share
1063 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle