logo

reklam

Işık ve Protokol’den Fırat Gazisine ziyaret

vali ışık fıratAmasya Valisi Salih Işık, Suriye’nin kuzeyindeki terör hedeflerine yönelik yürütülen Fırat Kalkanı Harekatı’na katılan ve El-Bab bölgesinde yaralanan Uzman Çavuş Hasan Hüseyin Karataş’ı, tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
Suriye’nin El-Bab bölgesindeki operasyonda terör örgütü DEAŞ’ın “canlı bomba” saldırısında vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Uzman Çavuş Hasan Hüseyin Karataş’ı, Amasya Ünicersitesi Sabuncuoğlu Şerefettin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ValiIşık beraberinde Garnizon Komutanı Zafer Uğur, Cumhuriyet Başsavcısı Erol Çelik, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, İl Jandarma Komutanı Selami Akşit, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Faruk Tonga, İl Sağlık Müdürü Mehmet Rüştü Ertosun ile ziyaret etti, doktorlardan yaralı askerin durumu hakkında bilgi aldı.
Vali Işık, devletin her zaman yanlarında olduğunu ve herhangi bir ihtiyaç durumunda kendisine her an ulaşılabileceğini söyledi.
Yaralı Uzman Çavuş Hasan Hüseyin Karataş, Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında, operasyon yürütülen bölgede görev yaptığını belirterek, şunları kaydetti:
“Görevimizi yapmaya devam edeceğiz. Bu vatanın askeri olmaktan gurur duyuyorum, bunun sevincini yaşıyorum. Allah devletimize zeval vermesin. Şu anda iyiyim. Allah aynı acıları tekrar yaşatmasın. Çok huzurlu ve mutluyum” diyen Karataş, Tereristlerin canlı bomba ile bizi vurmak istiyorlar. İntihar eylemi yapıyorlar. Kucağında çocukla kadın kılığında giriyor, sivillerin içine karışıyor” dedi.
Buarada Vali Salih Işık, Suriye’de yürütülen Fırat Kalkanı Harekâtında şehit olan Astsubay Üstçavuş Selçuk Erdoğan ve Tankçı Uzman Çavuş Osman Karakuş’un ailelerini ziyaret etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle