logo

reklam
23 Eylül 2019

İşte Bizim Mehmed

Amasya’nın Belediye Başkanı Mehmet Sarı, seçildiği günden bu güne kadar geçen süre değerlendirildiğinde geleceğe yönelik umut veriyor.
Sarı, göreve geldiği ilk günden itibaren, güven veren, ezber bozan şeffaf belediyecilik adına ‘işte budur’ dedirtecek beklentilere cevap verdi.

İnsana samimi gelen, karşılaştığı her kişiyle tokalaşan, hal hatır soran, sohbete tutuşan ve sıcak tavırlarıyla dikkat çeken Mehmet Sarı, kendini tutkuyla görevine adamış, Amasya’nın çiçeği burnunda yeni belediye başkanı.

Söyledikleri ile umut vaat eden halkın gözündeki Bizim Mehmet, ‘yeter ki samimiyet olsun, yeter ki düzeyli olsun’ diye sıraladığı cümleleri ile her türlü eleştiriye, görüş ve öneriye açık olduğunu söylüyor. Amasyalıların ve Amasya’da yaşayan her birbireyin fikrini söylemesinin, sorunlarını iletmesinin önemine değiniyor; kapılarının herkese açık olduğunu ve ısrarla Amasya’yı birlikte yönetme anlayışını vurguluyor.

Başkan Mehmet Sarı, Sevilen, sayılan, sempati duyulan bir isim.
Kısa sürede güzel dokunuşlar yaptı.
Her kesimden, her görüşten insanın sempatisini kazanmayı başardı.
Sivil toplum Örgütleriyle bir araya gelerek, Ortak Akıl Buluşma toplantılarıyla Amasya’yı beraber yöneteceğiz havası verdi.

Özellikle, vatandaşın belediye ile ilgili bir işin çözümünde aracı kabul etmeyişi, vatandaşı bire bir kendisinin dinlemesi, aradaki soytarıları silmesi halkı mutlu ediyor. ‘Ben yaptım değil. Belediye’nin asli görevi yerine getirildi.’ prensibini belediye anlayışına yerleştirdi. Böylelikle kendini bilmez soytarılar aradan silindi ve başkan halkla iç içe oldu.

Her kesimden sevgi görüyor, saygı görüyor.

Sadece MHP’liler değil, AK Parti’liler ve şaşırtıcı bir şekilde CHP’liler de onu çok seviyor.
Herkese eşit mesafede.
İşte o yüzden Başkan Sarı’da her görüşten insanın sempatisini kazanıyor.

Şeyh Edebali’nin Osmangazi’ye nasihati olan ‘İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın’ düsturuyla hareket eden Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın her bir bireyi, bire bir dinlemesi ve sorununa çözüm üretmek için büyük çaba sarf etmesi, kamuoyu tarafından takdirle karşılanıyor.

SÖZÜNÜ TUTAN BAŞKAN
Başkan Mehmet Sarı’nın seçim öncesi 2 bin 500 kişiye iş sağlayacağız dediğinde bir çok kesime inandırıcı gelmemişti. Açık söylemek gerekirse inanmayanlardan biride bendim.
İşte şimdi önümüzdeki günlerde açılacak olan tekstil faprikasına yıl sonuna kadar 700 kişi alınacak. Bu girişimcinin Amasya’ya gelmesinde başrol Mehmet Sarı’nın dır.
Yıllarca atıl durumda bulunan boş bina şimdi Amasya ekonomisine can simiti olacak. İş istihdamında bir kapı olacak.
Sözünü tutan Başkan’a teşekkürler diyoruz.

VATANDAŞ MEMNUN

Başkan Sarı’nın Amasya için büyük şans olduğunu dile getiren bazı vatandaşlar, halkın sorunlarıyla yakından ilgilendiğini, her kesimden insanla bire bir görüşmeler yaparak fikirleri değerlendirmesinin, insana verdiği büyük önemin göstergesi olarak değerlendiriliyor.

Belediye başkanı seçildiği günden bugüne yediden yetmişe tüm Amasyalılarla bir araya gelen, esnafları, okulları, sivil toplum kuruluşlarını, dernekleri, camileri ziyaret eden vatandaşın dertlerini dinleyip taleplerini not alan, vatandaşın cenazesine, düğününe giden halkın üzüntüsüne ve mutluluğuna ortak olan Başkan Sarı, adım adım şehrin her noktasını gezerken, gittiği her yerde vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Gün içinde yapılan işleri yerinde inceleyerek, çalışmaları yakından takip etmeyi seven Başkan Sarı; zaman zaman mesaiye farklı noktalarda başlamayı tercih ediyor.

Ev ziyaretleri, halk toplantıları, vatandaş grupları ile kahvaltı gibi birçoğu kendisine has faaliyetlerle halkın nabzını kendisi tutmaya çalışan Başkan Sarı, bu anlamda vatandaşın da takdirini kazanıyor.

Hiçbir bireyi birbirinden ayırmayan. Amasya’yı büyük bir ailenin parçası gibi gören. “Birimizin başına bir şey gelse, ayağına bir çivi batsa bundan en çok ben rahatsız olurum.” diyen Sarı’nın çalışma prensi bu.

Başkan Sarı birilerinin yapamadığını yaparak her hafta çeşitli aktiviteler ile halkın arasına girerek, halk ile bütünleşti. Bu kendisine halk tarafından halkın içinden gelen adam işte başkan gibi kelimeler kullanılmasına neden oldu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle