logo

reklam

İYİ parti standına saldırı

Amasya İyi Parti’nin Ziya Paşa bulvarı üzerinde açmış olduğu seçim standıda geçtiğimiz gece kimlikleri belirlenemeyen ve alkollü olduğu iddia edilen iki kişinin saldırısına uğradı.
seçim standında bayanların bulunduğu ve İYİ parti Amasya milletvekili adayı A. Fatih Çoşar’ın eşininde bulunduğu saldırı olayına zamanında polisin müdahale etmesi ile olayda yaralanma meydana gelmedi.
İYİ parti İl Başkanı Beyhan Pekin olayı şiddetle kınadı. Pekin, “Sevginin, saygının hoşgörünün şehri Amasya’mızda bunları görmek üzücü. Amasya gibi bir şehirde yaşanan bu olay ülkemizde yaşanan kutuplaşmanın acı bir teyididir. 16 yıldır kendisi gibi düşünmeyenleri ötekileştiren sert söylemlerde ve suçlamalarla insanları birbirine düşüren düşman eden yönetim anlayışı ne yazık ki bu olayin temel sebebidir. Görgü tanıklarının ifadesine göre şahıslar bozkurt işareti yapmışlar, ancak bu şahısların ülkücü olabileceğini düşünmüyorum,bir ülkücü düşüncü edepsizligini asla kabul etmez,hele bayanların olduğu bir ortamda böyle bir işe kalkışanlar ülkücü olamaz.
Bu saldırıyı yapanları ve yaptırımları şiddetle kınıyor,iftira ve yalanla yapamadıklarını bu şekilde de yapamayacaklarını anlamalarını umut ediyorum.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle