logo

reklam

İYİ Parti Tanıtıldı

İYİ Parti Amasya İl kurucu başkanı A. Fatih Çoşar, Merkezde bir parti olarak her kesimi kucaklayacaklarını belirterek, “Cumhuriyet’imizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, ilkelerinde ve Cumhuriyet altında yürüyen herkesle birlikte olacağız. dedi.
İYİ Parti Amasya İl ve İlçe kurucu yöneticilerine parti rozeti takıldı. 74 kişiye İYİ parti rozeti takan Kurucu il başkanı A. Fatih Çoşar, Cumhuriyetin kuruluş felsefesini, değerlerini ve üniter yapıyı korumak, Çağdaş medeniyeti yakalamak. Sevgi ve saygı dilini hakim kılmak. Parlementer sistemi yaşatmak. Denge ve kontrol ilkesi üzerine kurulu kuvvetler ayrılığını kurmak. Fırsat eşitliği sağlamak. Mülkiyet hakkını korumak. İnançlara saygı ve ifade özgürlüğünü sağlamak. Bağımsız, tarafsız ve adil yargıya kavuşmak. Yolsuzluklarla tam ve etkin mücadele edeceklerini söyledi.
Çoşar, Ülkemizin içinde bulunduğu çıkmazdan kurtarıp, iktidar olmak için bu yola çıktıklarını belirterek, İYİ Parti Amasya İl Başkanlığı olarak her kesimden vatandaşlarımızın teveccühü ile seçime girebileceğimiz şekilde, il ve ilçe teşkilatlarımızın kuruluşunu tamamladık. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle