logo

reklam

İzmir’de Tur operatörlerine Amasya’yı anlattılar

izmirBelediye Başkan Özdemir ve ATSO Başkanı Kırlangıç
İzmir’de Tur operatörlerine Amasya’yı anlattılar
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
Amasya Adına Görevdeyiz
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Hava yolu Amasya’ya gelen turist sayısını artırmak amacıyla başlattığı çalışma çerçevesinde, İzmir’de faaliyet gösteren tur operatörlerine yönelik tanıtım semineri oganize etti.
Tarihin gizemli taçı Amasya İzmir ve çevresinde faaliyet gösteren, ulusal ve uluslararası 120 tur şirketine tanıtıldı.
İzmir Hilton Oteli konferans salonunda İzmir ve bölgesinde faaliyet gösteren Uluslararası ve Ulusal tur acentaları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Cafer Özdemir’e Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç’da eşlik etti.
Başkan Özdemir, THY’nın İzmir Amasya hattının sürekliliğini sağlamamız konusunda İzmir ve bölgesindeki tur acentalarının hava yolunu tercih etmeleri konusunda bir ön görüşme yaptıklarını ve Görüşmenin olumlu geçtiğini belirterek, “Bir turizm ülkesi olan Türkiye’nin, güzide şehri Amasya: tarihi, kültürel mirası ve eşsiz doğal güzellikleri ile günümüzde adeta bir açık hava müzesine dönüştüğünü belirterek, Gelişmeye son derece açık olan turizm, geliştikçe kendisiyle beraber diğer alanların gelişimine de hız kazandıran öncü bir sektör olduğunu söyledi.
Başkan Özdemir, Amasya’nın turizm hedefini, her geçen gün daha da yükseğe taşımak zorundayız. Hedeflerimizi gerçekleştirmemiz için de turizmde, yeni bakışlar, projeler, işbirliği ve iletişim ortamı oluşturulmasında, hepimize görevler düşmektedir. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle