logo

reklam

Jandarma’dan Düğün Magandalarına

Düğünlerde gerçekleşen silah atma olaylarının önüne geçebilmek için çalışma başlatan Amasya İl Jandarma Komutanlığı ekipleri nokta operasyon yaparak magandalara göz açtırmıyor.
Amasya İl Jandarma Alay Komutanlığı ekiplerince “Düğün Dernek” operasyonu adı altında Amasya il genelinde köy ve mahalle düğünlerine düğün magandalarına yönelitk operasyon düzenledi. Operasyona sivil kıyafetle katılan jandarma ekipleri operasyon sonucunda 10 silah ve 4 av tüfeği ve bir miktar mühimmat yakalarken 9 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan 9 kişinin farklı suçtan arandığı belirlendi.
.Ateşli Silahlar ve Bıçaklar İle Diğer Aletler Hakkında Kanun’un ilgili maddeleri ile genel güvenliği tehlikeye sokmak suçlarından adli ve idari işlem yapılacağı ve silah bulundurma veya taşıma ruhsatı bulunan şahısların ruhsatının da iptal edileceği öğrenildi.
Jandarma’nın “Amasya’da Düğün dernek” kod adlı operasyonda 4 adet ruhsatsız 9mm tabanca, 1 adet bulundurma ruhsatlı 9mm tabanca, 5 adet belgesiz kurusıkı, 10 adet şarjör, 3 adet ruhsatsız av tüfeği, 1 adet ruhsatlı av tüfeği, 38 adet 9mm fişek, 3 adet av tüfeği fişeği ve 99 adet kurusıkı tabanca fişeği ele geçirildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle