logo

reklam

Jandarmadan “Huzur” Operasyonu

Amasya’da Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan huzur uygulamasında araçlar didik didik aranırken, umuma açık yerlerdeki vatandaşların GBT sorgulamaları yapıldı.
Jandarma ekipleri, önceki akşam geniş çaplı uygulama gerçekleştirdi. Jandarma Asayiş, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ile İstihbarat birimlerinden oluşan geniş çaplı ekip tarafından gerçekleşen uygulamada bin 72 şahsın sorgulaması yapılırken, haklarında çeşitli sebeplerden dolayı arama kararı bulunan 3 kişi yakalandı. Araçlar üzerinde yapılan uygulamada ise 310 araç sorgulandı, 8 araç sürücüsüne 5 bin 8 lira cezai müeyyide uygulandı. 8 araç ise trafikten men edildi. 70 tüp bayii, 15 gübre bayii ve 38 gıda bayii olmak üzere 123 iş yerinde yapılan kontrolde ise herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadı.
Amasya İl Jandarma Alay Komutanlığından konu ile ilgili yapılan açıklamada; Amasya İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde, yasadışı unsurların ihtiyaç duyacakları malzemelerin tedarikine engel olmak, bu tür faaliyetleri tespit etmek maksadıyla Av, Tüp, Gübre ve Gıda Bayilerinde, söz konusu malzemelerin kontrolü ve kayıt dışı malzemelerin tespiti, Adli Makamlarca aranan şahısların yakalanmasına yönelik, umuma açık eğlence yerlerinde alışveriş merkezleri ve çevreleri, kafe, kahvehane, park ve bahçelerde yayaların kontrolü şeklinde Huzur ve Güven Uygulamasını icra edildiği bildirildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle