logo

reklam

Kahveland Kimsesiz çocukları sevindirdi

AMASYA Kahveland işletmesi Yeşilırmak Çocuk Evleri sitesinde kalan çocuklara kahvaltı organizesi gerçekleştirdi. Kahveland’ın kahvaltısına Amasya valisi Dr. Osman Varol ve Belediye Başkanı Cafer Özdemir ile birlikte Garnizon komutanı Kurmay Albay Zafer Uğur, İl Emniyet Müdürü Fahri bulut’da katıldı.
Vali Varol ve Başkan Özdemir, çocuklarla tek tek ilgilenerek hem sohbet ettiler hem de birlikte kahvaltı yaptılar.
DÜLGER; çocuk sevgi evleri de bizim evimiz.
Amasya Kahveland İşletme sahibi Ufuk Dülger, her zaman kimsesiz çocuklara kucak açacaklarını ve onların toplumun ayrılmaz bir parçası olarak gördüklerini söyledi. Dülger, Sevgi dolu Çocuk Evleri’ni kendi evleri olarak gördüklerini ifade ederek, “Çünkü biz bir aileyiz ve çocuk sevgi evleri de bizim evimiz. Biz insanların hizmetindeyiz ve insanlara faydalı olmanın yarışı içerisindeyiz. Bizi izlemeye devam edin diyorum ve bize bu gururu yaşattığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

VAROL; ÇOCUKLARIMIZ TOPLUMUN ÇOCUKLARIDIR
Devlet koruması altındaki çocuklarımız için oluşturulan bu ortamlarda onların sağlıklı ve mutlu bireyler olarak yetişmelerinden duyduğu memnuniyeti belirten Vali varol, çocuk evlerinde özveriyle hizmet veren tüm görevli personele teşekkür etti. Burada her ihtiyacı karşılanan çocuklarımızın tek eksiğinin sevgi olduğunu dile getiren Vali Dr. Osman Varol, tüm vatandaşlarımızı çocuklarımıza sıcak bir aile ortamını yaşatabilmek adına çocuk evlerine davet etti.

ÖZDEMİR; Her çocuk özeldir
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir ise, “Her çocuk özeldir, çocuk evlerimizde kalan bu yavrularımız da çok özel çocuklar. Sosyal hayatın içinde, topluma yararlı ve özgüvene sahip bireyler olarak yetişmeleri için devletimiz her türlü imkânı kendilerine sağlıyor. Milletine, bayrağına ve milli değerlerine sahip çıkan güzel insanlar olarak yetişmeleri için biz de elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bugün bu yavrularımızla çok güzel anlar geçirdik, bu güzel anların yaşanmasında emeği geçen işletmecimiz Ufuk Dülger ve ailesine de ayrıca teşekkür ediyorum.”dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle