logo

reklam

Kapsal; Trafik yaşantımızın bir parçasıdır.

Amasya Emniyet Müdürlüğü Trafik şube Müdürü Ömer Kapsal, Trafik yaşantımızın bir parçasıdır. dedi. Kapsal, Okullarda verdikleri trafik eğitimlerinde, çocuklardan aldıkları geri dönüşün kendilerini çok mutlu ettiğini dile getirerek, bu eğitimler sayesinde trafik konusunda bilinçli nesiller oluşacağını belirtti.
Çocuklara verilen uygulamalı eğitimlerin daha akılda kalıcı olduğunu vurgulayan Ömer Kapsal, “Gelişen teknolojiye bağlı olarak eğitim alanındaki geleneksel yöntemlerin yerini dijital öğrenme kuramlarının almaya başlaması, çocuklarımızın bu süreçte bilgiye en kısa sürede ulaşma istekleri ayrıca yaparak ve yaşayarak öğrenmenin çocuklarımız üzerinde ki olumlu etkileri; trafik alanında ki eğitim anlayışı ile trafik ortamı ve araçlarının da tekrardan dizayn edilmesi ihtiyacını doğurmuştur.” dedi.
Eğitim anlayışında ki bu değişime, trafik alanında ki çalışmaların enteğre edilebilmesi ve trafik eğitimlerini kapalı ortamlardan çıkartarak her alanda, daha fazla kitleye ulaşabilme adına İl Emniyet Müdürümüz Fahri Bulut’un talimatları ile birlikte iç kısmında LED TV, ses sistemi, amfi barı olan her alanda internet bağlantısı kurabilecek bir sistemle donatılan dış kısmı ise çocukların ilgi ve dikkatini çekebilecek görsellerle trafikte ki önemli konuların işlendiği giydirmelerle trafik eğitim aracı tasarlanarak ilimizde hizmete sunulduğunu belirten Kapsal, Özellikle trafik alanında ki çalışmalarla ve farklı projelerle ülkemize öncülük eden İl Emniyet Müdürlüğümüz, tasarlamış olduğu bu araçla birlikte çocuklarımıza trafik eğitimleri noktasında farklılıkları yaşatmaya devam edecektir. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle