logo

reklam

Kar timi göreve hazır

Kar timi göreve hazır
Amasya İl Özel İdare Genel Sekreteri Erdin Acar, kar yağışında herhangi bir sorun yaşanmaması ve yolların kapanmaması için 7/24 görev yapmaya hazır ‘Kar ve buzla mücadele timi’ kurduklarını söyledi. Acar, Her yıl olduğu gibi bu yılda karla mücadele çalışmalarını sorunsuz bir şekilde tamamlamak istediklerini belirterek “Karla mücadele ekiplerimiz bulundukları bölgede 24 saat hazır olarak bekliyorlar. Ayrıca ihbarı yapılan acil olaylara da zaman kaybetmeden en kısa zamanda olay yerine ulaşmaya çalışıyoruz.” dedi.
Amasya İl Özel İdare Genel Sekreterliği olası bir kar yağışında her hangi bir olumsuzluk ve sorun yaşanmaması için personel ve araç parkında hazırlıklarını tamamlayarak kar timi kurdu. İl genelinde ulaşımın aksamaması, yolların kapanmaması ve buzlanmaya karşı önlem olarak ekipmanlar tam manasıyla hazır hale getirildi. Ayrıca ekipler olası bir teyakkuz halinde hayata geçirilecek olan acil eylem planı hakkında bilgilendirildi.
Amasya İl Özel İdare Genel Sekreteri Erdin Acar, “Meteorolojiden gelecek olan kar uyarısı sonrasında hepinize büyük görevler düşüyor. Vakit geçirmeksizin ve mesai gözetmeksizin Amasya halkının olumsuz etkilenmemesi için kar ile mücadele edeceğiz. Greyderlerimiz, dozerlerimiz, kar küreme araçlarımız, yükleyicimiz, kamyon ve tüm iş makinelerimiz şantiyelerimizde hazır tutuluyor. Kar yağışı başladığı andan itibaren Amasya halkı için gece gündüz demeden, hep birlikte çalışacağız. Hemşehrilerimizin sorun yaşamaması ve olumsuzluklardan etkilenmemesi için kış boyunca mücadele timimiz teyakkuz halinde 24 saat görevini sürdürecek” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle