logo

reklam

Karaçağ; “Yeni Türkiye yolunda beraber yürüyeceğiz”

METEN KARAÇAĞ

AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı Metin Karaçağ, Amasya için birçok proje hazırladığını söyledi. AK Parti’nin Türkiye’yi büyüttüğünü dile getiren Karaçağ, “İş dünyasından geldiğim için kentin sorunlarını iyi biliyorum” dedi.
AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı Metin Karaçağ beraberinde çalışma arkadaşları ile birlikte gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz sahibi A. Suad Akcan ile bir müddet bilgi alış verişinde buldu.
AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı Metin Karaçağ, “Yeni Türkiye yolunda birlikte yürüyeceğiz. Siyaset halka hizmet etme sanatıdır. Bu yüzden aday oldum” dedi.
Karaçağ, AK Parti’nin Türkiye’yi büyüttüğünü belirterek, “Türkiye’yi büyütüp, Türk halkını mutlu, müreffeh, özgür ve saygın bir yaşama kavuşturduğu için Amasya kurucu üyesi olarak AK Parti’den aday adayı oldum” diye konuştu.
Amasya’ya hizmet etmenin kendisini için büyük bir mutluluk kaynağı olacağını söyleyen AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı Metin Karaçağ, “Siyasetten ve İş dünyasından gelmiş biri olarak bu kentin sorunlarını iyi biliyorum. Yıllarca edinmiş olduğum tecrübe, kentin sorunlarının çözümüne yönelik birçok projeyi de beraber getirdi. AK Parti’nin icraatçı yapısını da göz önüne alırsak, Amasya’da yıllarca kronikleşmiş birçok sorunun çözüme kavuşması imkansız olmayacaktır” diye konuştu.
“Siyaset, hizmet sanatı”
Makamların en güzelinin insanların vicdanlarında, kalplerinde ve zihinlerinde yer alabilmek olduğunu söyleyen Karaçağ “Benim anlayışımda siyaset; asla bir amaç değil, hizmet için bir araçtır. Daha büyük hizmetler verebilmek ve memleketime hak ettiği hizmetleri sunabilmek için siyaseti bir araç olarak seçtim ve aday adaylığı müracaatında bulundum” dedi.
“Herkese ileri demokrasi”
AK Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı Metin Karaçağ neden AK Parti’den aday adayı olduğunu şu şekilde anlattı; “Başta AK Parti davasını kurucusu ve lideri olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun yeni Türkiye misyonuna uygun siyaset anlayışını ülkemize veya bölgemize hakim kılmak için AK Parti’den aday adayı oldum. Türkiye’nin kronikleşmiş sorunlarına çözüm üreten bir parti olduğu için AK Parti. Yüzyıllardır kardeşçe yaşamış Anadolu insanın kardeş kavgasına son verecek olması için AK Parti. Partimizin kazanması önemli değil, önemli olan halkımızın kazanmasıdır diyen bir liderimiz olduğu için AK Parti. Karanlıkları aydınlığa çıkarmak herkes için ileri demokrasi hedefi koyduğu için kimsesizlerin kimi olduğu için AK Parti. AK Parti’nin başlatmış olduğu 2023 vizyonu ve yeni Türkiye’nin kuruluşunda bir zerre olabilmek için AK Parti.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle