logo

reklam

Karagöz; 24 Haziran da Millet tamam diyecek

CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz
24 Haziran da Millet tamam diyecek
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimlerinin Türkiye’nin geleceği için hayati önem taşıdığını söyledi. Karagöz, “24 Haziran seçimleri Türkiye’nin ikinci Kurtuluş Savaşı’dır” dedi.
Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğine vurgu yapan CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilli Genel seçimlerini Türkiye’nin ikinci Kurtuluş Savaşı olarak niteledi.
Karagöz, 24 Haziran’da sadece Cumhurbaşkanı ve milletvekillerinin belirlenmeyeceğini, Türkiye’nin geleceğinin de oylanacağının altını çizdi.
Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimini 24 Haziran’da yapacaklarını kaydeden Reşat Karagöz “Bu seçimde ya Gazi Meclisi güçlenerek çıkacak yada yok olacak. 16 yıldır ülkeyi yöneten iktidar her şeyi tepetaklak yaptı. Türkiye’de artık mızrak çuvala sığmıyor” dedi.
CHP İl Başkanı Reşat Karagöz, “Enflasyon rekor üzerine rekor kırıyor. Cari açık yüzde 60’ın üzerine çıkmış. Birde yüzde şu kadar büyüdük diyorlar dış borçla bu nasıl büyüme oluyor. 2002 yılında Başbakan merdivende tökezlendiği zaman dolar çıkıyordu. Şimdi ise tökezlenmeden her şey tepe taklak oluyor. Bu seçimde milletimiz metal yorgunluğu olan ekiple ya devam diyecek yada tamam diyeceğini belirterek, 24 Haziran seçimlerinin ülkenin geleceği için çok önemli olduğunu belirterek, “Önümüzdeki 24 Haziran seçimleri çok çok önemli. Bu seçimde Türkiye ya Ortadoğu’ya gidecek ya gelişmiş ülkeler arasına girecektir. Bu, ülkeyi borca batıran, aldığı parayı da betona yatıran iktidarının izlediği yanlış politikaların sonucudur. Türkiye’nin 450 milyar doların, üzerine çıktığı bir ortamda, bugüne kadar önlem almak yerine ‘Türkiye’ye tuzak kuranlar’, ‘dış mihraklar’ sözleriyle durumu idare etmeye çalışan iktidar sahipleri, artık denizin bittiğini görmelidir. Ülke yönetimi bahane bulunacak yer değil, çözüm bulunacak yerdir”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle