logo

reklam

karagöz; Karagöz mücadeleye devam edeceğiz

CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz
mücadeleye devam edeceğiz
CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, Cumhuriyet Halk Partisi politikalarını bir seçimden bir seçime belirleyen bir siyasi parti olmadığını belirterek, Bu ülkede 95 yıldır kurulmuş olan ve bu ülkenin bütün değerlerine sahip çıkan, bu ülkenin birliğine ve bütünlüğüne sahip çıkan, bu ülkede önemli değerleri savunan bir siyasi parti olduğunu söyledi.
Karagöz, Bizim mücadelemiz hangi noktada vatandaş hangi görevi, hangi sorumluluğu vermişse o sorumluluğun bilincinde olarak görevimize devam etmek düşer. Bizde bu mücadeleye devam edeceğiz. Halkımızın verdiği bu sorumluluk içersinde çalışacağız. dedi.
24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekilliği seçimlerini değerlendiren CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, 24 Haziran seçimleri Türkiye’nin Cumhuriyet tarihinden beri yapmış olduğu en önemli seçimiydi. Burada gerek Cumhuriyet halk partisi gerek ittifak içinde olduğumuz partiler devlet imkanlarına karşı bir mücadele verdik. Yerelde de genelde de aynıydı. Genelde üzüntü yaşadık ama yerlede birden fazla milletvekili düşündüğümüz noktada oyumuzu geçtiğimiz seçime oranla artırmamıza rağmen bir milletvekiyile yetinmenin tesellisini yaşadık.” dedi.
YEREL SEÇİM HAZIRLIĞINA BAŞLADIK
Karagöz, Maalesef Türkiye genelinde istediğimiz başarıyı yakalayamadık. bundan sonra tekrar örgütlerimiz yerel seçimlere hazırlıklara başlamıştır. Çünkü bir seçim bittiğinde bir seçim daha başlar. biz yerel seçimlere şimdiden hazırlanmaya başladık. Bunda da iddialıyız. Amasya’daki belediyelere talibiz ve alacağız şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.