logo

reklam

Karagöz; Şehitlerimiz siyasi partilerin değil, milletimizin evlatlarıdır.

CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz
Şehitlerimiz siyasi partilerin değil, milletimizin evlatlarıdır.
CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, “Şehitlerimiz arasında ayrım yapan anlayış, şimdi de şehit cenazeleri üzerinden milleti bölmek peşindedir. Şehitlerimiz siyasi partilerin değil, milletimizin evlatlarıdır.” dedi.
İçişleri Bakanı Süleyman soylu “Valilere, CHP il Başkanlarını bundan sonra şehit cenazelerinde protokole almayın talimatı verdim” sözleri ile toplumsal çatışma ve kaos çağrısı yapdığını belirten Karagöz, Bu sorumsuz ve hadsiz tutum açıkça ateşle oynamaktır. dedi.
CHP İl Başkanı Karagöz, Daha yeni tamamlanan seçimlerin toplumda gerilimleri yok edip sükunet ve huzuru tesis etmesi beklenirken, toplumu terörize eden bu açıklama eğer densiz bir çıkış değilse, o zaman yeni dönemin çatışma ve kaos üzerinden kurgulandığının delili olduğunu belirterek, Terörin kökünün kazınması ve bir daha şehitlerimizin gelmemesi en büyük arzumuzdur. Ancak şehit cenazeleri olması durumunda bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada bütün yöneticilerimiz, milletvekillerimiz, il başkanlarımız ve örgütlerimiz tam kadro halinde orada şehitlerimizin huzurunda olacaklardır. Hiç kimsenin bunu engellemeye gücü yetmeyecektir. Ortaya çıkabilecek olayların tek sorumlusu Süleyman Soylu ve ona imkan veren iktidardır. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle