logo

reklam

KARAGÖZ; Zafer CHP’nin olacak

CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, 24 Haziran seçimleri öncesi İl Örgütü’nü birlik ve beraberliğe davet etti.
Karagöz, parti için son günlerde ortaya atılan dedikoduların bir tarafa bırakılıp, kenetlenip, seçimden CHP’nin ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin zaferle ayrılması için tek yürek olunması gerektiğini söyledi.
Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhuriyet ile yaşıt olduğunu, her seçim döneminde bazı kişilerin CHP’yi yıpratmak için algı operasyonu yapmaya çalıştığını vurgulayan Başkan Karagöz, “Gün birlik günü, küskünlükleri, dedikoduları, yalanları, bir kenara bırakıp ülkenin geleceği ve menfaati için tek yürek olup çalışmalıyız.” Dedi.
CHP’de hiçbir zaman liste kavgası gibi bir durumun söz konusu olmadığını ve olmayacağını ifade eden Başkan Reşat Karagöz, şöyle konuştu: “24 Haziran’da yapılacak olan seçim, Türkiye’nin tarihinde ilk kez gerçekleştireceği bir seçim olacaktır. Bunun için parti içindeki çekişmelere son vermemiz gerekir. Her dönem milletvekili listeleri üzerine tepkiler oluşur, çünkü listeler hiçbir zaman yüzde 100 memnuniyet yaratmaz. Genelde bu durum CHP’de fazla görülür ama CHP’nin bir özelliği vardır, listelere tepki gösterenler, demokrasiyi içselleştirdiği için; birkaç gün sonra adaymış gibi sahaya çıkar, adaydan daha fazla gayret gösterir. Buda bizi diğer partilerden en temel özelliktir. Onun için “CHP’de liste kavgası” gibi yorumlar aslında gerçeği yansıtmaz.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle