logo

reklam

KARAHOCAGİL; “TARİH YAZACAĞIZ”

AK Parti 27. dönem Amasya birinci sıra adayı Mustafa Levent Karahocagil ‘Kutlu Davamın gönül dostları’ şeklinde seslendiği teşkilatına yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Müjdeler olsun Seçimimiz var. Seçim bize yoldur, sözdür heyecandır, Millete umuttur, Vatana ufuktur.” dedi.
“Bu dava, bu görev bize emanet, bu sokaklar bize emanet, bu yollar, bu Millet bize emanet. Amasya bize emanet.” olduğunu belirten AK Parti Birinci sıra adayı Mustafa Levent Karahocagil, “AK Parti, bir davanın adıdır. AK Parti, milletin ta kendisi, tabelasını milletin astığı bir partidir. Allah nasip ederse bize bu bayrağı daha yukarılara çıkarmak için çalışacağız. Diğer aday arkadaşlarım Hasan Çilez ve Buğra Şimşek ile birlikte inşallah meclise gideceğiz” dedi.
Karahocagil, Biz bu Milletin derdine de, muhabbetine de varız. Biz bu Milletin yüreğine talibiz. Güvenine talibiz.5 genel seçim, 3 yerel seçim, 3 referandum 1 cumhurbaşkanlığı kazanmış bir Liderin yol arkadaşlarıyız. 13. Seçimi Allah’ın izniyle hep beraber kazanacağız, birlikte tarih yazacağız.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.