logo

reklam

Karahocagil ve Ünek Gazetemizi ziyaret etti

Karahocagil, “Milletimizin desteği ile bu yolda güçlü yürümeye devam edeceğiz.” dedi.
AK Parti Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil ve İl Başkanı Mehmet Ünek gazetemizi ziyaret ederek yayın sahibimiz ve başyazarımız A. Suad Akcan ile Türkiye’nin yerel ve genel sorunları üzerine görüşlerini belirtti.
Karahocagil, “Dünyada ve bölgemizde büyük kırılmaların yaşandığı günümüzde, güçlü bir Türkiye’ye her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. Ülkemiz, içinde bulunduğu coğrafyanın ve dünyanın bütün mazlumlarının umudu olmayı ancak kendi içinde birliğini ve diriliğini sağlayarak başarabilir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yüklendiğimiz misyonunun gereği Güçlü Türkiye idealinden taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz. Bu yol, çetin ve zor bir yoldur. Bugüne kadar 15 Temmuz darbe girişimi dâhil bizi yolumuzdan döndürmek ve pes ettirmek için denenmeyen bir oyun, kurulmayan tuzak kalmamıştır. Türkiye bütün bu imtihanlardan alnının akıyla daha da güçlenerek çıkmıştır.”
Engelleri aşarak tarihin seyrini etkileyen bir devlet ve millet olma idealimize ivme kazandırdıklarını belirten Karahocagil, Ülkeye ve Amasya’ya AK Parti döneminde yapılan yatırımları herkes biliyor. Türkiye’nin her yerine olduğu gibi Amasya’da vizyon projeleri inşa ettiklerini vurgulayan AK Parti Amasya milletvekili Muskafa Levent Karahocagil, “Bütün konulara el atan bir siyaset tarzımız var. Halkımıza baktığımızda yüzümüz kızarmadan, ülkemizi temsil ederken de aziz millet evlatlarının yüzlerini kızartmayacak şekilde süreçleri yönetiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde 3 Kasım 2002’den bu yana, ‘Durmak yok, icraata devam’ diyoruz.” diye konuştu.

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, “Biz Türkiye’nin en güçlü siyasi yapısıyız. Ülkenin her yerinde, her noktasında AK Parti var. Milletin bağrından çıktı.” dedi.
Liderimiz öncülüğünde yola çıkan AK Parti kadrolarının amacı ülkenin ekonomisini büyütmek, milletin önündeki sosyoekonomik engelleri kaldırmak, hayat standardını yükseltmek, ülkemizin sahip olmadığı hizmetleri kazandırmak ve 780 bin kilometrekare vatan toprağı üzerinde inşa edilmiş ve tarihte hep var olmuş Türkiye Cumhuriyeti’ni daha güçlü bir konuma taşımaktır.”
Önlerine 2023, 2053, 2071 hedeflerini koyarak yürüdüklerinin altını çizen Ünek, “Biz değerler üzerine siyaset yapmıyoruz. Değerler hepimizin. Siyasetin değerler üzerine değil, projeler üzerine olması lazım. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle