logo

reklam

KARAHOCAGİL; “Yeni Türkiye, Güçlü bir Amasya”

Amasya 27. Dönem Milletvekili KARAHOCAGİL teşekkür mesajı Yayınladı
“Yeni Türkiye, Güçlü bir Amasya”
AK Parti Amasya 27. dönem milletvekili M. Levent Karahocagil, Ülkemizin kaderini belirleyen 24 Haziran seçimlerinden yine aziz milletimizin teveccühü ile zaferle çıktık. Sizlerle beraber bize bu güzellikleri yaşatan Rabbim’e hamd ettiğini belirterek, “Güçlü ve müreffeh Türkiye için çıktığımız bu yolda 24 Haziran tarihi Türkiye’mizin şahlanışına açılan yolunda en önemli mihenk taşı olmuştur.” dedi.
27. Dönem AK Parti Amasya Milletvekili M. Levent Karahocagil, 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçim sonuçlarının ardından teşekkür mesajı yayımladı.
“Yeni Türkiye, Güçlü bir Amasya” sloganıyla yola devam dediklerini belirten Karahocagil, Yüzde doksanlara yaklaşan bir katılım oranıyla olaysız ve huzur içinde geçirdiğimiz bu seçim bir demokrasi şölenine dönmesinin yanı sıra tüm dünyaya da bu konuda iyi bir ders vermiştir.
Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi “Bu seçimin galibi 81 milyon vatandaşımızın her bir ferdidir” sözünden yola çıkarak
Bugünden sonra vakit hiçbir ayırım gözetmeden tüm vatandaşlarımızı kuşatarak ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 vizyonları doğrulusunda bıkmadan usanmadan çalışma vaktidir.” dedi.
Bugüne kadar AK Partinin AK yolcuğunda benimle birlikte yürüyen, birlikte üzülüp birlikte sevindiğimiz, Amasya Belediye Başkanımız, İl başkanım ve il yönetimime, ilçe başkanlarım ve ilçe yönetimlerime, Kadın Kolları, Gençlik Kolları İl, İlçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerine, mahalle ve köy temsilcilerimize, hülasa, bedelsiz, karşılıksız, fedakârca birlikte mücadele ettiğimiz teşkilatımızın Ak yüzlü neferlerine yürekten teşekkür ederim.
Türkiye’nin yükseliş ve yeniden diriliş davasında bugün yeniden Ak Parti kadrolarına görev verilmesini sağlayan Çok kıymetli Amasyalı hemşerilerime, tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum.
Çıktığımız bu yolda Rabbim beni ve Partimizi sizlere karşı mahcup etmesin, Amasya ve Amasyalılara layık hizmetlerde bulunabilmeyi nasip eylesin. Bu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle