logo

reklam

Karahocagil ,Yeni Türkiye, Güven ve Adalet kapısı olacaktır.

AK Parti Amasya milletvekili M. Levent Karahocagil
Yeni Türkiye, güven ve adalet kapısı olacaktır.
AK Parti 27. dönem Amasya milletvekili M. Levent Karahocagil, “Anadolu’muzun bütün renkleriyle birlikte ve hür yaşadığı, farklılıkların zenginlik, vatandaşlığın hukuki eşitlik olarak yaşandığı Yeni Türkiye, sadece insanlarımız için değil dünya mazlum ve mağdurları için de güven ve adalet kapısı olacaktır.” dedi.
Karahocagil, Milletimiz Türkiye’nin geleceğe doğru kararlı yürüyüşüne, güven ve istikrar yolunda kesintisiz yükselişine hız kazandıracak 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Seçimleri’nde ilk turda milletimizin göz bebeği Cumhur İttifakı’na ve AK parti lideri Recep Tayyip Erdoğan’a büyük bir çoğunlukla yetki ve onay verdiğini belirterek, “Ufku açık milletimizin bu onayı; teorik çerçevesiyle iki asırlık, anayasal hükümlere dayalı pratik zeminiyle altmış yıllık tarihe sahip vesayet düzeneğinin tüm birikimleriyle berhava edilmesine, vesayet düzeneğinin kurulmasına zemin oluşturan Parlamenter Hükümet Sistemi’nin yerine, yolu açık Türkiye’mizde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin bütün yönleriyle hayata geçirilmesine de verilmiş tarihi bir karar hükmündedir.” dedi.
Doğrudan milletimiz tarafından onaylanan 16 Nisan Anayasa Değişikliği’nin gereği olarak ortaya çıkan 24 Haziran Seçimleri, siyasetin pratikleri ve devlet yönetiminin işleyişi noktasında yeni bir dönemin kapılarını açtığını belirten AK Parti Amasya milletvekili M. Levent Karahocagil, “bu dönemin hayat bulması için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Amasya Milletvekilleri olarak bizler de tarihi bir vizyonun içerisinde yer alacak, Ferhat’ın Şirin Şehri Amasya’mızın temsilcileri olacağız. Sorumluluğumuzun bilincinde olarak göreve talip olduk ve siz değerli halkımızın teveccühü ile Ak Parti’mizden iki vekil olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yerimizi alacağız. Sizlerin duası ile bu görevimizi hakkıyla yerine getirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan üzerimize düşen çabayı göstereceğimizden emin olmanızı rica ediyorum.
Aday adaylık sürecimizden itibaren bize ışık tutan, yol gösteren, sevgi ve duasını esirgemeyen kadirşinas Amasya, Merzifon, Suluova, Taşova, Hamamözü, Gümüşhacıköy, Göynücek teşkilatlarımızın başkan, yönetici ve yol arkadaşlarımız yanında yüreklerinin sıcaklığını her daim gönlümüze damıtan kadirşinas milletimize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.
Emirber nefer gibi hizmetkarı olmaya söz verdiğim Şehr-i Şirin’imizin vefakar insanlarına karşı Rabbim başımızı öne eğdirmesin, utandırmasın”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle